Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудОлег Майборода отримав премію «Людина року-2017»
До списку новин

Олег Майборода отримав премію «Людина року-2017»

Читайте також

Олег Майборода, генеральний директор Укрбуд Девелопмент

Організатори 22-ої загальнонаціональної програми «Людина року-2017» підбили підсумки щорічної премії, якою відзначають людей, що активно працюють на благо країни та досягли найбільших успіхів у своїй професійній сфері. На урочистій церемонії в залі Національної опери України оголосили імена переможців в 17 національних номінаціях.

Нагороду в номінації «Підприємець року» отримав генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. Голова підприємства, що входить до складу будівельної корпорації «Укрбуд», обійшов двох інших претендентів і отримав заповітну статуетку Прометея, що символізує силу людського духу. Вручили її голова Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах та популярна телеведуча Лариса Губіна.

Олег Майборода, генеральний директор Укрбуд Девелопмент

- Перш за все хочу подякувати своєму колективу, команді, завдяки якій, ставлячи амбітні цілі, ми за п'ять років стали тим, ким ми є: одним з лідерів в будівництві житла в місті Київ, - сказав Олег Майборода. - Є такий вислів, що середовище визначає свідомість. Я вдячний долі, що вона привела мене в цей бізнес, і я зі своєю командою здатний створити те нове середовище, в якому ми з вами та наші діти зможемо по-новому усвідомлювати своє життя.

Традиційно церемонія нагородження супроводжувалася виступами зірок. На сцені найбільшого музичного театру країни заспівали відомі оперні та естрадні виконавці та виступили неординарні творчі колективи.

Програма «Людина року» заснована в 1995 році. Лауреатів визначають шляхом експертного опитування представників державних, недержавних, громадських організацій, спілок, асоціацій, фондів, засобів масової інформації. Переможців у кожній номінації таємним голосуванням обирає Вища Академічна Рада програми.

Олегу Майбороді 45 років. Останні 17 років він працює на керівних посадах в будівельній сфері. Компанію «Укрбуд Девелопмент», яка є керуючою структурою корпорації «Укрбуд», Майборода очолив у 2013 році. Сьогодні підприємство будує найбільше житлових об'єктів в столиці України, виступаючи девелопером і інвестором 25 проектів загальною площею понад 1,4 млн. квадратних метрів. За останні п'ять років корпорація «Укрбуд» збудувала в Києві 57 будинків загальною площею понад 800 тисяч квадратних метрів, ставши найбільш динамічним забудовником столиці.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»