Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудОлег Майборода знову в рейтингу кращих топ-менеджерів України
До списку новин

Олег Майборода знову в рейтингу кращих топ-менеджерів України

Олег Майборода, гендиректор Укрбуд Девелопмент

Журнал Фокус підбив підсумки щорічного рейтингу кращих керівників компаній України. Автори дослідження визначили 33 найкращих топ-менеджера в 11 ключових сферах української економіки. До трійки найбільш ефективних управлінців, які представляють в рейтингу сектор нерухомості, другий рік поспіль увійшов гендиректор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

Автори відзначають, що девелопер пережив етап бурхливого зростання, збудувавши 55 будинків за п'ять років. В минулому році «Укрбуд» здав в експлуатацію більше десяти будинків в Києві, що склало приблизно шосту частину всього житла, збудованого в столиці в 2017-му. У матеріалі також наголошується, що обсяг зданих площ за рік виріс на понад 40%, число квартир - на 35%. Кількість угод з купівлі збільшилася більш ніж наполовину.

- Ми вирішили зробити ставку на інновації - сучасні технології, прогресивні рішення і концепції, - говорить Майборода про поточний вектор розвитку девелопера. - Уклали ексклюзивне партнерство зі стартапом, котрий розробляє першу українську систему розумного будинку CLAP, якою будуть комплексно обладнуватися будинки «Укрбуду».

Як і в минулому році, вибір кращих топ-менеджерів проходив в два етапи. На першому були визначені найбільш значущі для України сектори економіки по їхньому внеску у ВВП. Після цього були опитані близько сотні галузевих експертів, аналітиків та учасників ринків. Вони пропонували найефективніших управлінців в кожній зі сфер для включення в рейтинг, виставляючи їм бали.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»