Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудКорпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію новий житловий комплекс
До списку новин

Корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію новий житловий комплекс

Незважаючи на існуючі економічні труднощі і негативні явища в галузі, корпорація «Укрбуд» закінчує і вводять в експлуатацію нові об'єкти. 


На житловий комплекс «Артемівський» на вулиці Бакинській отриманий Сертифікат про готовність до експлуатації (Сертифікат серія ІУ № 165152531541) від 10 вересня 2015 року, виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України). Це означає, що найближчим часом, після оформлення всіх необхідних документів, інвестори в'їдуть у свої нові квартири. 

Артемовский.JPG

ЖК «Артемівський» знаходиться в одному з найстаріших історичних і зелених районів столиці - Шевченківському. Майбутнім власникам квартир не доведеться нудьгувати - на території району розташовані театри, кінотеатри, музеї та інші культурні установи.

Артемовский.JPG

Поруч з ЖК «Артемівський» знаходяться транспортні артерії - вул. Щусєва та Олени Теліги. Найближчі станції метро - «Сирець» та «Дорогожичі». 

Артемовский.JPG
 
Артемовский.JPG
 
Артемовский.JPG

Для утеплення ЖК «Артемівський» використовувалися високоякісні системи європейського лідера теплоізоляції марки Бауміт, які забезпечують затишок в приміщенні, комфортну атмосферу в будь-яку пору року, економію енергії, захист від цвілі, грибків. 

Артемовский.JPG
 
Артемовский.JPG

Нагадаємо, що в 2014 році силами підрозділів будівельної корпорації було введено в експлуатацію 210 тис. кв. м житла. У нинішньому році планується довести цю цифру до 400 тис. кв. м.

Артемовский.JPG

Артемовский.JPG

Артемовский.JPG

Артемовский.JPG
 
Артемовский.JPG
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»