Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудП'ять житлових комплексів корпорації «Укрбуд» стали переможцями професійного рейтингу «Ревізор новобудов»
До списку новин

П'ять житлових комплексів корпорації «Укрбуд» стали переможцями професійного рейтингу «Ревізор новобудов»

Читайте також

Підбито підсумки чергового незалежного та некомерційного дослідження ринку первинного житла Києва «Ревізор новобудов», повідомляє портал address.ua.


Переможці та лауреати обиралися з 101 столичного багатоквартирного будинку, що знаходиться на стадії будівництва або недавно введеного в експлуатацію. При цьому головними критеріями оцінки об'єктів були обрані зручність життя (висота стель, особливості планувальних рішень), поверховість і наявність ліфтів, кількість квартир на сходовому майданчику, раціональність планування, інфраструктура, а також цінова привабливість для покупців (фіксація цін у гривні, пропозиція знижок не менше 15%, розстрочок та кредитів). 

За даними «Ревізора новобудов», переможцем «Гран-прі» у категорії «Середній ціновий сегмент» став житловий комплекс «Старокиївський», а лауреатом - ЖК «Авангард», що зводяться корпорацією «Укрбуд». Ці ж два комплекси, що будуються в Шевченківському та Голосіївському районах столиці, зайняли аналогічні позиції і в розділі «Зручність життя». 

Крім цього, «Укрбуд» став безумовним лідером розділу «Фінансові умови». Проект ЖК «Казка» у Голосіївському районі був визнаний кращим у категорії «Нижній ціновий сегмент», а в категорії «Середній ціновий сегмент» виявилися відразу два житлових комплекси корпорації: це переможець - ЖК «Микитська Слобода» у Солом'янському районі та лауреат - ЖК «Герцен-Парк» у Шевченківському районі Києва. 

Слід зазначити, що збір інформації для рейтингу тривав більше трьох місяців, після чого експерти проекту провели відповідний аналіз, який ліг в основу рейтингу. Методологічним партнером рейтингу виступила міжнародна компанія, провідний консультант на ринку комерційної нерухомості України Colliers International. 

Нагадаємо, що в 2015 році корпорація «Укрбуд» ввела в експлуатацію житлові комплекси «Артемівський», «Новопечерський двір», «Артеміда», «Садовий», а також будинки та секції в ЖК «Казка», «Подол-Градь», «Козацький». Обсяги зданого «Укрбуд» в експлуатацію житла зросли з 210 тис.кв. до 330 тис.кв. м.

Відділ продажу.JPG
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»