• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудПаралімпійці, яких підримує «Укрбуд», вирушили в Ріо
До списку новин

Паралімпійці, яких підримує «Укрбуд», вирушили в Ріо

Читайте також

На столичному Майдані Незалежності відбулися проводи українських волейболістів на XV Літні Паралімпійські ігри, які будуть проходити в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Серед спортсменів - члени збірної України з волейболу, представленої спортсменами київського клубу «Славутич», який довгі роки підтримує корпорація «Укрбуд». Для того, щоб потрапити в Ріо, хлопці доклали титанічних зусиль, отримавши ліцензію від Міжнародної федерації сидячого волейболу.

Як розповів капітан спортивно-реабілітаційного клубу «Славутич» Сергій Шевченко, протягом трьох останніх тижнів волейболісти проводили найбільш інтенсивні тренування. Загалом в Ріо виступатимуть вісім найсильніших паралімпійських волейбольних команд, а одинадцяти нашим спортсменам доведеться поборотися за перемогу з командами Боснії, Китаю, Ірану.

Корпорація «Укрбуд» та її екс-керівник, народний депутат України Максим Микитась, довгий час підтримують спортсменів «Славутича».

Неодноразові перемоги «Славутича» на міжнародних турнірах високого рівня - яскраве свідчення того, що сильні духом люди долають будь-які перешкоди, - говорить Максим Микитась. - Вся країна переживає за наших хлопців і бажає їм олімпійських нагород. Але в будь-якому випадку, вони вже переможці, які продемонстрували незламну волю до перемоги.

Нагадаємо, що раніше спортивно-реабілітаційний клуб «Славутич» вкотре підтвердив свій статус однієї з найсильніших європейських команд з волейболу сидячи, здобувши беззаперечні перемоги в двох великих міжнародних турнірах