Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудПеред Євробаченням «Укрбуд» почав благоустрій прибережної зони біля МВЦ
До списку новин

Перед Євробаченням «Укрбуд» почав благоустрій прибережної зони біля МВЦ

Читайте також

У прибережній зоні поруч з Міжнародним виставковим центром почалися активні роботи з благоустрою прибережної зони, які проводить державна будівельна корпорація «Укрбуд».

Під час першого етапу робіт буде побудована частина автодороги, яка пройде від МВЦ до шляхопроводу, по якому проходить Броварський проспект. Крім цього будуть зроблені пішохідні та велодоріжки, а також облаштована зона відпочинку з дитячим майданчиком. Всі ці роботи планується завершити до початку Євробачення. Другий етап передбачає облаштування  прибережної смуги, яка примикає до Патріаршого Собору, а також реконструкцію зони здоров'я.

Також тривають будівельні роботи зі зведення двох житлових будинків ЖК «Сонячна Рів'єра», розташованого на вул. Микільсько-Слобідській, напроти МВЦ.

У травні 2016 року це будівництво було тимчасово призупинено для усунення сформованих юридичних перешкод. Зокрема, під тиском зацікавлених у блокуванні будівництва політиків Державна архітектурно-будівельна інспекція анулювала дозвіл на проведення будівельних робіт. Формальними підставами був названий перехід земельної ділянки від замовника (ТОВ «Терра Капітал») до іншого власника в особі державного «Ощадбанку», а також оскарження в судовому порядку виданих містобудівних умов і обмежень.

Після проведення відкритих аукціонних торгів земельна ділянка, на якій розташовані будинки, що будуються, перейшла у власність ТОВ «Укрбуд Девелопмент», що  є замовником будівництва та  входить до складу державної корпорації «Укрбуд».

На початку 2017 року на об'єкт знову отримані містобудівні умови і обмеження. У зв'язку з цим Державна архітектурно-будівельна інспекція видала новий дозвіл на проведення будівельних робіт, що діє до закінчення будівництва.

- Забудовником викуплено ділянку землі під забудову саме двох будинків, - каже генеральний директор компанії «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - Сам проект ЖК «Сонячна Рів'єра» кардинально змінений: замість масштабного проекту з трьох будинків-веж і великого 13 секційного будинку, ми будуємо тільки два будинки. Тобто йдеться виключно про завершення будівництва вже частково побудованих будівель. - Однак при цьому ми не забуваємо про благоустрій прилеглої території. На березі Русанівської протоки з'явиться нове комфортне місце для відпочинку, доступне для всіх бажаючих.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»