• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудПідтримувані «Укрбудом» паралімпійці зіграли у волейбол з київськими школярами
До списку новин

Підтримувані «Укрбудом» паралімпійці зіграли у волейбол з київськими школярами

Читайте також

Паралімпійська збірна України із волейболу сидячи в особі столичного клубу «Славутич» розпочала підготовку до чемпіонату світу, на якому буде розігруватися ліцензія на Літні Паралімпійські ігри в Токіо. Перед відправленням на перший етап зборів за кордоном спортсмени провели спаринг і у столиці. Суперниками українських паралімпійців, багато років підтримуваних корпорацією «Укрбуд», стали звичайні дев'ятикласники київської школи №195.

Таке жартівливе протистояння гравці «Славутича» влаштовують не вперше. Так, перед відправленням на Паралімпіаду в Ріо в минулому році вони вже давали школярам майстер-клас із волейболу сидячи. Школу імені Кудряшова на Березняках також обрано не випадково. Саме в цьому навчальному закладі знаходиться постійна тренувальна база спортсменів.

- Дітям дуже подобається, їх надихає, що люди з такими можливостями займаються спортом, - розповідає капітан української збірної Сергій Шевченко. - Школа теж задоволена, ми намагаємося підтримувати спортзал в належному стані. Тут ми тренуємося цілий рік, в цьому залі. Це можна вважати нашою базою - і клубу, і збірної.

Після проведення майстер-класу українці вирушили на перший етап зборів на батьківщину головного суперника - в Боснію і Герцеговину. Далі піде другий етап в Голландії, а за ним вже й чемпіонат Європи, звідки команда розраховує повертатися тільки з медалями.

Ну а доля путівок на Паралімпіаду-2020 вирішиться вже в наступному році. Боротися на чемпіонаті світу за право виступити на головних спортивних змаганнях планети «Славутичу» належить не тільки з беззаперечним лідером Боснією і Герцеговиною, але також з Німеччиною та Росією, які в останні роки стабільно показують добрий результат.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офiс:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»