• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудПідтримувані «Укрбудом» параволейболісти обіграли збірні США та Німеччини
До списку новин

Підтримувані «Укрбудом» параволейболісти обіграли збірні США та Німеччини

Читайте також

Фото: WorldParaVolley

Українська збірна з волейболу сидячи, що складається з гравців клубу «Славутич» (Київ), провела ряд матчів на турнірі шести найсильніших команд світу в іранському Тебрізі. Спортсмени провели по грі з кожним з учасників: з Німеччиною, США, Іраном, Росією та Боснією і Герцеговиною. Перші дві зустрічі завершилися для гравців національної збірної впевненими перемогами з рахунком 3:0.

Перемогу в трьох інших іграх українцям вирвати не вдалося. Втім, за словами капітана команди Сергія Шевченка, перед гравцями не стояло завдання обіграти срібного та золотого призерів Ріо-2016, а також відсторонену від участі в останній Паралімпіаді Росію. Турнір World Super 6 команда розглядала виключно як перевірку своїх сил перед майбутнім Чемпіонатом світу, який пройде в Нідерландах в середині червня. Там Україна налаштована боротися з лідерами світового рейтингу вже до останнього: трійка призерів чемпіонату автоматично отримає путівки на Паралімпіаду-2020 в Токіо.

Найближчим часом українських параволейболістов зі «Славутича», яких багато років підтримує корпорація «Укрбуд», також чекає турнір Sarajevo Open 2018 і змагання в голландському Ассені. Потім гравці проведуть чергову серію зборів, після чого відправляться вже на світову першість.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»