• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудПрезидент України вручив ключі від квартир в ЖК «Кантри Хаус»

Президент Петро Порошенко з нагоди Дня Збройних Сил України вручив ордери та ключі від квартир військовослужбовцям та членам їхніх сімей у житловому комплексі «Кантрі Хаус» в селі Гора під Києвом, що побудований під керівництвом Української Державної будівельної корпорації «УКРБУД». 

З рук Президента України 10 військових отримали оглядові ордери і ключі від квартир. Загалом 65 військовослужбовців отримали житло побудоване корпорацією «Укрбуд». 

На заході були присутні Міністр оборони Степан Полторак, Голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, Президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась, військовослужбовці, члени їхніх сімей, представники громадськості та інші.

Президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась від імені багатотисячного колективу Української державної будівельної корпорації "Укрбуд" привітав родини військовослужбовців з визначною подією в їх житті: «Нехай в ваших оселях завжди панують мир, злагода, добробут та Божа благодать». Він також зазначив, що «...сьогоднішній день можна назвати Днем відновлення будівництва житла для військовослужбовців та їх сімей». Максим Микитась також наголосив на тому, що «...Корпорація «Укрбуд» й надалі буде відповідальним партнером Міністерства оборони України»
 
IMG_8608.JPGIMG_8903.JPGIMG_8510.JPGAMI_7154.JPG1.jpg