Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудПривітання з Днем будівельника від Президента Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Микитася М.В.
До списку новин

Привітання з Днем будівельника від Президента Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» Микитася М.В.

Маким Вікторович.jpg

Шановні колеги та друзі! 
 

Хочу привітати всіх, хто пов'язав своє життя з професією будівельника і будівельною галуззю. 

Завдяки вам зводяться сучасні будинки та школи, дитячі садочки та лікарні, театри і музеї, дороги та мости, створюється і оновлюється інфраструктура наших міст. Завдяки вам розвивається і зміцнюється наша Держава. Кожен день ви намагаєтеся зробити навколишній нас світ кращим, зробити так щоб архітектура наших міст була комфортною і зручною для людей. 

Професію будівельника вибирають найбільш гідні, вона спрямована на створення і тому буде затребувана завжди. Кожен день люди бачать результати вашої праці в нових архітектурних проектах, а ваша щоденна робота допомогла мільйонам українських родин перетворити поняття «затишний будинок» в реальність. За сухими цифрами статистики, про «введення в експлуатацію квадратних метрів» ховається напружена робота будівельників та радість новоселів. 

Незважаючи на всі існуючі труднощі, наша задача, зробити так, щоб, мрія українців про нове та сучасне житло в найближчі роки знайшла своє втілення. 

Хочу побажати всім представникам будівельної галузі досягнення нових професійних висот, здоров'я та достатку, стабільності і добра. 

Президент Української державної 
будівельної корпорації "Укрбуд" 
Максим Микитась
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»