• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудПродовжуємо творити добро
До списку новин

Продовжуємо творити добро

3 червня 2015 року в далекому, але мальовничому селі Сорокотяга, Жашківського району відбулася велика подія – після тривалого періоду реконструкції та відбудови, відчинилися двері дитячого будинку сімейного типу «Дім Добра». 

Господиня будинку та Мама – Тетяна Олексіївна Горозія майже рік назад придбала стару садибу, де мріяла створити не просто дитячий будинок, а збудувати нову сім’ю для дітей, які залишилися сиротами, в зв’язку з подіями на Сході України. На допомогу пані Тетяні прийшли  ГО «Миротворець» та меценати, в тому числі й Корпорація «Укрбуд». Почувши цю історію, ми не могли залишитись осторонь, адже, саме дитинство – та чудова пора сподівань на щасливе майбутнє та здійснення мрій. Кожна дитина має право зростати в сім’ї і бути оточеною батьківською любов’ю та турботою. В ім’я чого, ми підтримуємо дитячі будинки та беремо участь в соціальних проектах. 

Дім добра 1.jpg

Дім добра 3.JPG

            

 

Стара садиба до реконструкції                                  "Дім Добра" після реконструкції

На урочисті входини в Дім Добра зібралося багато гостей, і це – чудовий приклад об’єднання зусиль багатьох людей та організацій заради того, щоб майбутнє нашої країни було світлим, мирним, сповнене дитячими посмішками, добротою та любов’ю. Адже, мудрі люди кажуть, що діти – то є любов, що стала зримою. 

Пані Тетяно, від імені Корпорації "Укрбуд", та всіх її працівників,  низький уклін Вам! 

В добрий час!

 

Дім добра 2.JPG

Дім добра 4.JPG

Дім добра 6.JPG

Дім добра 5.JPG