Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудПрофесія будівельника користувалась попитом на дитячому заході «Місто професій»
До списку новин

Професія будівельника користувалась попитом на дитячому заході «Місто професій»

Корпорація «Укрбуд» 16 травня представила професію будівельника в рамках заходу «Місто професій», яке проходило на території «Експоцентру України». Метою цього соціального проекту є профорієнтаційна робота з дітьми усіх вікових категорій. Захід проходив за підтримки дружини Президента Марини Порошенко. 


Проект «Місто професій» дає унікальну можливість кожній дитині спробувати себе в різних професіях. В рамках проекту зібрались соціально активні компанії-«роботодавці», які презентували дітям свої професії, серед яких були: пожежники, кінологи, криміналісти, інспектор ДАЇ, стоматолог, геолог, рятувальник, гример, автомеханік, будівельник та багато інших. Загалом на заході було презентовано 53 професійні напрямки діяльності. 

В корпорації «Укрбуд» ми розуміємо важливість підвищення престижності, поваги будівельної професії в цілому і працюємо над цим. В рамках дитячого заходу «Місто професій» нам вдалося показати важливість професії будівельника, підкреслити різноманітність цього професійного напрямку та допомогти дітям здобути їх перший практичний досвід.

 

1.JPG

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»