Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Електричні розетки.
До списку новин

Ремонт без помилок. Електричні розетки.

Читайте також

У минулій статті ми розповідали про основні етапи ремонту без помилок, а сьогодні розповімо про розетки.

Існує два звичних способи кріплення розеток. Перший: просто над плінтусом (кому важливо, щоб дроти були на підлозі). Другий: на висоті 40 сантиметрів від підлоги (для тих, кому важко занадто низько нагинатися).

Спальня: закладайте по дві розетки по обидва боки ліжка. Повірте, вони не будуть зайвими. Вітальня: у вітальні потрібно кілька слотів під музичну систему і домашній кінотеатр. Акваріум з рибками теж необхідно враховувати як окремий електроприлад. Підсвічування та фільтр для води живляться від електрики і до таких розеток повинен бути прямий, легкий доступ. Деякі планують розетку навіть під ялинку.

Домашній офіс. Обов'язково слід мати кілька виходів до робочого столу. Якщо ви використовуєте стаціонарний комп'ютер, то нижній рівень монтажу розеток більш зручний, а якщо ноутбук, звичайно ж краще встановити їх зверху. Пам'ятайте, що колонки комп'ютера і зовнішня камера досить часто працюють від власної розетки. Також порахуйте точну кількість необхідних вам гнізд і додайте ще пару для зарядного пристрою і світильника. Нагадаємо: розеток краще більше, ніж менше.

Все більше техніки особистого користування можна заряджати через usb-шнур. Мобільні телефони, планшети, плеєри, портативні колонки і навіть універсальні акумулятори цілком можуть обійтися без класичної системи «вилка плюс розетка». Тому можна скоротити кількість розеток в будинку завдяки наявності гібридних розеток, які поєднують стандартну розетку з usb гніздом.

Кухня. Отдельная розетка под холодильник, отдельная, лучше трехфазная, для духового шкафа (одна фаза), для варочной поверхности (вторая), и для малой бытовой техники третья. Очень удобно выводить эти розетки на фартук. Сюда подключаются чайник, блендер, мультиварка и прочие полезные приборы. Для телевизора на кухне, установки микроволновки и вытяжки советуем запланировать отдельный, замаскированный вход. Все чаще для подстраховки выводят розетки на кухонную мебель. При необходимости они используются, без надобности – прячутся.

Кухня. Окрема розетка під холодильник, окрема (краще трифазна) для духової шафи (одна фаза), для робочої поверхні (друга) і третя - для малої побутової техніки. Дуже зручно виводити ці розетки «на фартух». Сюди підключається чайник, блендер, мультиварка та інші корисні прилади. Для телевізора на кухні, установки мікрохвильової пічки і витяжки радимо запланувати окремий, замаскований вхід. Все частіше про всяк випадок розетки виводять на кухонні меблі. При необхідності вони використовуються, якщо такої потреби не виникає, їх можна приховати.

Ванна кімната. Достатньо пари слотів у відкритому доступі для фену та електробритви. монтувати краще посеред плитки, так завжди красивіше. Ще знадобиться пару розеток на підлозі, в разі, якщо пральна машина стоїть у ванній кімнаті. За наявності підсвітки біля дзеркала, потрібен додатковий, прихований вхід. У ванній кімнаті, і це дуже важливо, встановлюйте розетки, захищені від вологи, з кришкою і ступенем захисту IP 44.

Расстояние от розетки до пола и до источника воды должно быть не меньше 60 см. Не располагайте розетки ниже, чем выводы коммуникации водоснабжения, и близко к смесителю. Холл, коридор, гардероб: здесь чаще всего нужны розетки только понизу, для того чтобы подключить пылесос или напольные лампы. Отталкиваться стоит от площади помещения. Где-то достаточно пары розеток, где-то больше.

Відстань від розетки до підлоги і до джерела води повинна бути не менше 60 см. Не розміщуйте розетки нижче рівня виходу комунікацій водопостачання, і близько до змішувача. Хол, коридор, гардероб: тут найчастіше потрібні розетки тільки внизу, для того щоб підключити пилосос або підлогові лампи. Відштовхуватися слід від площі приміщення. Десь може вистачити пари розеток, десь може знадобитись більше.

Дитяча. Біля ліжка будуть потрібні розетки для нічника і дві розетки для додаткових приладів. Якщо дитина маленька, обирайте розетки зі спеціальним захистом від дітей, а точніше - від дитячої цікавості. Наприклад, із захисними шторками або заглушками.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»