Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Етапи ремонту
До списку новин

Ремонт без помилок. Етапи ремонту

Читайте також

Якісний ремонт починається зі складання проекту. По-перше, дизайн-проект заощаджує ваші гроші. По-друге, переваги ви будете відчувати в кожній деталі. В розташуванні розеток, в розташуванні кімнат, в освітленні, в зручності робочих поверхонь. Якщо ви не займаєтеся цим професійно, то навряд чи передбачите всю тисячу дрібниць. І, по-третє, ремонт за проектом хорошого дизайнера – це красиво і статусно.

Далі: забезпечення умов роботи і життя на об'єкті. Це важливо. Потрібно зробити тимчасову електрику, тимчасове водопостачання і каналізацію (туалет). Якщо будівельники будуть жити на об'єкті, то і тимчасову кухню, і спальні місця. Також потрібно закупити витратні матеріали. Це шпателі, ванночки, валики, мішки для сміття, віники і совки.

Дуже важливо подбати про обігрів приміщення. Незалежно від пори року штукатурка завжди довго сохне, тому рекомендується купити або взяти в оренду додатковий обігрівач. Також закладіть гроші на обігрів в бюджет, тому що взимку, наприклад, прогріти двокімнатну квартиру в 70 метрів одними тільки обігрівачами вам буде коштувати 20 тисяч гривень і не менше.

Фізично ремонт в будь-якій новій або старій квартирі починається з демонтажу. Непотрібні перегородки видаляються, розширюються всі дверні прорізи. Після того, як демонтаж в квартирі буде закінчений, необхідно подбати про прибирання всього зайвого сміття з неї. Сміття буде багато, тому подумайте, як ви будете його вивозити: замовите вантажівку або ж самостійно, своїм особистим транспортом, будете забирати по кілька мішків відходів. Своїм транспортом щиро не радимо, тому що ви навряд чи відмиєте свою «Шкоду Октавію» або інший автомобіль від сміття, який обов'язково, як би ви його не загортали, зіпсує вам машину.

Після ставимо підвіконня. Якщо спочатку вирівняти всі стіни, а тільки потім встановити підвіконня, частина оздоблення постраждає. Його доведеться робити повторно, тому тільки після монтажу підвіконь будівельники зводять стіни, перегородки, і вирівнюють їх.

У той час, як майстри прокладають труби, грунтують стіни, виконують інші, початкові роботи, ви замовляєте кухню. Чому? У кожній кухонній фірмі свої технічні вимоги: підготовка поверхні, розташування електророзеток. Проект передається майстрам, щоб, коли фахівець прийде збирати кухню, нічого не потрібно було переробляти або робити наново.

Наступне: запрошуємо фахівців зі спецмонтажу. Хто це? Це профі із монтажу кондиціонерів, охоронних систем, якщо такі передбачаються, з відеоспостереження, фахівці з Інтернету і ТБ. Вони розраховують місця прокладки слабкострумових мереж, а ваші майстри їх прокладають. Після ремонту – все, ви більше нічого не зміните. Або будуть висіти дроти, «соплі» по квартирі, або користуватися буде незручно. Нам же цього не потрібно? Спеціаліст з кондиціонерів в цей момент закладає свої магістралі, може навісити зовнішній блок, а тільки після закінчення ремонту і всієї обробки в квартирі монтує внутрішній.

Люди, що затіяли ремонт, часто ставлять одне і те ж питання: що робиться спочатку? Чистова обробка підлоги або стелі? Відповідь тут однозначна: тільки стелі! Адже в іншому випадку, якщо спочатку ви зробите підлогу при монтажі, наприклад, натяжної стелі, на підлогу обов'язково впаде інструмент. Він падає завжди, і дошку ламінату доведеться міняти.

Дев'ята порада стосується все того ж ламінату. Ніколи не купуйте його на початковому етапі ремонту. Коли проводяться чорнові роботи, в квартирі дуже сиро, ламінат натягується вологою і з часом піде хвилею. Начебто поклали все правильно, залишили невеликі зазори, а на підлозі у вас горби. А все тому, що ламінат необхідно привозити безпосередньо перед укладанням – за 3 дні.

Як правило, всі дуже поспішають закінчити ремонт і відразу після укладання ламінату змушують майстрів покласти плінтус. А даремно. Адже спочатку потрібно зібрати кухню і корпусні меблі, а потім плінтуси. В іншому випадку плінтус доведеться вирізати в місцях, де меблі стикаються з кутами підлоги. Ну а якщо поставити меблі до плінтуса, то це виглядає просто жахливо.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»