Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Гардеробна
До списку новин

Ремонт без помилок. Гардеробна

Читайте також

Дизайнери, по можливості, намагаються не використовувати шафи, розкидані по всій квартирі, а виділяють для зберігання окрему зону. Чому? Давайте перерахуємо позитивні сторони гардеробної.

Перше: зберігає простір в житлових кімнатах. Окреме приміщення для зберігання дозволить не захаращувати шафами і іншими системами зберігання і без того не дуже просторі приміщення. Навіть в однокімнатній квартирі з плануванням, що не дозволяє виділити під гардеробну частину коридору, можна пожертвувати частиною житлового простору. У кімнаті краще поставити комод для білизни, а основний одяг перемістити в гардеробну.

Друге: гардеробна підтримує порядок. Одяг зручніше зберігати і сортувати якщо він зібраний в одному місці. В ідеалі, в гардеробній можна і прасувати.

Третє: гардеробна економить час на збори. Переодягатися зручніше швидко і приватно в цьому ж приміщенні, коли весь одяг під рукою. До того ж, якщо не переодягатися в кімнатах, там буде менше пилу.

Четверте: гардеробна дозволяє максимально заповнити все приміщення. Туди можна встановити системи зберігання, задіявши при цьому всю висоту стін, а використання мобільної стійки дозволить задіяти весь периметр.

П'яте: обладнувати гардеробну можна поступово. Оснащення обійдеться значно дешевше, ніж купівля вбудованих або готових шаф. Можна не ставити стаціонарну стінку, не ставити двері і відокремити гардеробну від основної кімнати щільною шторою на стельовому карнизі. Цей прийом дозволить зберегти природну вентиляцію, а текстиль додасть затишку вашому інтер'єру.

Шосте: використовуємо гардеробну як госпблок. В окремій, нехай навіть і маленькій гардеробній, можна виділити господарський блок і зберігати великі громіздкі речі, для яких важко знайти постійне місце в будинку.

Про інші переваги і недоліки в ремонті ми писали в минулих статтях про види радіаторів, особливості витяжок і вибір плитки.

Тепер про недоліки:

Перше: найчастіше потрібне перепланування. Найчастіше забудовники не надають достатнього простору для зберігання. Місце і габарити повноцінної гардеробної кімнати необхідно запланувати вже на першому етапі створення проекту.

Друге: відкрите зберігання. Якщо в гардеробній немає закритих шаф, то весь одяг може покритися пилом.

Третє: необхідна вентиляція. Якщо ви встановите в гардеробній двері, потрібна вентиляція, інакше речі придбають затхлий запах.

Що важливо враховувати, замовляючи гардеробну. Через те, що у кожного свої потреби, в проектуванні гардеробної не може бути жорстких стандартів. Однак середні рекомендовані параметри все ж існують. Оптимальна висота штанги під довгі речі 190 сантиметрів. Для коротких – 80-100 см. Відстань між штангою і верхньою полицею має бути не менше 5 см – це дозволить зручно знімати і одягати речі.

Висота полиць, куди ви складаєте речі, повинна бути 35-40 см, але не менше 32 см. Також в плануванні гардеробної потрібно враховувати середню ширину пари черевиків. Стандартно це 25 см в ширину і 30-40 в довжину. Так що в метровій секції в ряд поміститися всього чотири пари.

Якщо ширина полиці більше 80-90 см, потрібно передбачити перегородку внизу такої полиці, щоб вона не прогиналася під всією вагою речей. Продумуючи висувні шухляди, беріть до уваги петлі орних дверей і рамки дверей в шафах. У разі помилки, ящик або кошик при висуванні буде впиратися в петлю.

Є, звичайно, і зворотна сторона питання, яку потрібно враховувати. Для такої гардеробної кімнати потрібно більше місця, щоб в ній можна було вільно знаходитись. Якщо загальна площа не перевищує 3 м2, а ширина досягає 2 метрів, то встановлювати гардеробну не варто. У маленькій квартирі від великої вбудованої шафи користі буде набагато більше.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»