Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Плитка
До списку новин

Ремонт без помилок. Плитка

Читайте також

Українська плитка не така якісна, як європейська. Так склалося історично, а чому? Та тому що вона крива і відрізняється по тону навіть якщо з однієї колекції. Українська плитка значно дешевша, ніж плитка інших, іноземних виробників. Справедливе питання: яка плитка якісна? Будь-яка: іспанська, італійська, німецька, португальська – тільки не наша. Хотілося б, щоб наша, але поки не вона.

Правильно плитку вибирати з однієї колекції. Як правило, там світлі і темні фони, декори, бордюри і плитка для підлоги. Плитка на підлогу: на підлогу кладемо матову, а на стіни кладемо глянцеву. Особливо рекомендуємо відмовитися від глянцевої підлоги сім'ям з маленькими дітьми і людьми похилого віку, адже глянцева підлога після прибирання стає особливо небезпечним. Плиткове покриття з матовою поверхнею менш слизьке і не залишає розводів, що для естетів особливо важливо.

Рельєфна і структурна керамічна плитка – оптимальне рішення для місць з підвищеними вимогами до відсутності ковзання.

У минулій статті ми розповідали про укоси.

Золоте правило плиточника, за яким можна відрізнити професіонала від дилетанта: декор не можна різати вздовж, тільки зверху вниз. Відмовтеся від цієї ідеї в самому зародку, тоді краще вже зовсім без декору.

Ще одна важлива порада: крани, розетки, вимикачі повинні бути розташовані в центрі плитки. На стиках це виглядає жахливо, тому вимагайте від ваших майстрів краси.

Горизонтальні акценти кільцями завжди кращі, ніж вертикальні. Тому що після ремонту ванна буде заставлена меблями, полицями, гачками, і вся задумана вами вертикальна симетрія стовідсотково порушиться. Ділянка плитки над ванною має бути не менше  7 сантиметрів. Якщо вужче - додайте ще одну плитку, якщо ширше – залиште, так буде навіть красивіше.

Щодо кольорів, головне не переборщити з акцентами, а краще взагалі звернутися до спеціальної людини, яка підбере правильне співвідношення. Найчастіше в сучасних умовах ванні кімнати невеликі, тому відмовтеся від ідеї формувати кімнату в мозаїковому стилі – він сильно звузить простір. Не використовуйте також велику плитку, з нею на стінах будуть великі шви, що також невигідно розділить приміщення на частини.

І наостанок про спосіб перевірки плитки на якість безпосередньо перед покупкою.

Якщо мова про кахлі з глазур'ю, на зовнішній стороні не повинно бути бульбашок і шорсткостей, якщо тільки вони не є частиною дизайну. Розглядайте плитку проти світла, так на ній краще видно тріщини і інші недосконалості. Для того, щоб фахівець поклав плитку ідеально, задня поверхня має бути плоскою. Як це перевірити? Наприклад, у випадку магазину це може бути підлога, покладіть плитку і натисніть на її куточки. Якщо вона «грає», то вам не підійде. Поверхня, яку майстер викладе, буде нерівною. Один кут буде вище, а інший нижче.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»