Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Укоси

Читайте також

Укоси -  це не лише краса і обрамлення прорізів, але й посилення вузлів примикання. Це означає, що разом з вікном правильні укоси істотно економлять ваше тепло. Їх потрібно робити в одному стилі з вікнами. Навряд чи пластикові укоси пасуватимуть до дерев'яних вікон або навпаки.

Укоси із штукатурки – один з найпоширеніших варіантів, доступний за вартістю матеріалів і простий у виконанні. Але це не найкращий вибір – завжди буде тріщина вздовж рами і підвіконня, оскільки рама і штукатурка складаються з різних матеріалів. Жоден майстер не зробить штукатурні укоси, які без жодної тріщини зможуть простояти п'ять років. Окрім цього, рама розбиває штукатурку в місцях відкривання.

У випадку, якщо віконний проріз має значні пошкодження і нерівності, краще зробити укоси з гіпсокартону. Після монтажу гіпсокартону необхідно його якісно обробити ґрунтовкою з подальшим фарбуванням. Мінуси: гіпсокартон не дуже міцний, а при тривалому намоканні навіть вологостійкий гіпсокартон може роздутися.

Крім того, про освітлення, вмикачі та вибір ламінату ми розповіли у минулих статтях.

Пластикові укоси. Слід ретельно виконувати заміри, розмітку та нарізання вихідних пластикових листів. Якщо при встановленні укосів з гіпсокартону дрібні недоліки можна потім приховати шпаклівкою, то на пластикових листах всі помилки в розмітці будуть добре помітні. Все має бути зроблено з первинного пластику, а не з гранул , адже вторинний пластик жовтієз часом.

Дерев'яні укоси. Чудово поєднуються з дерев'яними вікнами. Вони коштують досить дорого і вимагають особливого догляду. Встановлювати їх повинні лише професіонали. Такі вікна виглядають напрочуд вишукано.  

І найголовніше – має бути замикаючий контур по периметру. Він надає завершеного вигляду вікну і запобігає відклеюванню шпалер.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»