Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Вибір ламінату
До списку новин

Ремонт без помилок. Вибір ламінату

Читайте також

Перше: Ламінат потрібно вибирати після того, як обрали двері. Хороших дверей в мільйон разів менше, ніж хорошого ламінату. Друге: ламінат слід вибирати в контраст до дверей. Так і гарніше, і легше. Якщо запланували темні меблі, беріть світлий ламінат.

Цікавий лайфхак: відомо, що ламінат –  штучний виріб, на якому щось намальовано. Як правило, це дерево: гаванський дуб, горіхова дошка, королівський ясен. Щоб імітація дерева була максимально правдоподібною, зверніть увагу на вузький ламінат. Завдяки цьому ваша підлога буде виглядати більш благородно.

Про те, як вибирати плінтус, як розташувати розетки та про етапи ремонту ми розповідали у минулих статтях.

Наступне: вибирати потрібно тільки ламінат з фаскою. Це дошка, у якої є скіс по краю. Який би хороший ламінат ви не купили, і як би дбайливо його не використовували, рано чи пізно між дошками з'явиться щілина. Якщо ламінат буде з фаскою, вона теж з'явиться, але її при цьому буде не видно. А без фаски щілина буде не просто помітна, вона буде чіплятися за ганчірку під час збирання, збирати бруд, рвати ваші шкарпетки, колготки, а найстрашніше – задиратися будиночком. Всупереч деяким переконанням, в заглибленнях від фаски бруд не накопичується.

Як укладати: єдиним контуром по всій квартирі, де планується ламінат, або ж покімнатно? Єдиним контуром для майстрів набагато складніше, але так значно гарніше, без зайвих переходів. Це означає якщо ремонт роблять надійні майстри, укладайте єдиним контуром. Якщо ж ви таких не знайшли, не ризикуйте, нехай краще роблять покімнатно.

Напрямок розкладки ламінату: є три основні способи: по світлу, по напрямку руху і по діагоналі. По світлу добре тим, що поздовжні стики повністю освітлені. Від цього вони менш помітні, і ваша підлога буде гарнішою. А ще завдяки такому способу можна візуально подовжити простір, якщо кімната маленька.

По напрямку руху - теж гарний спосіб. Така розкладка дозволить човгати ногами уздовж, а не поперек, і через це покриття прослужить довше. В офісах  - лише за напрямком руху. По діагоналі: ні по світлу, ні по напрямку, з усім конфліктує. Так не потрібно. Вийде негарно, особливо біля стін. І буде багато відходів, а значить і багато грошей, викинутих на вітер.

Зверніть будь ласка увагу на малюнок ламінату. Часто він повторюється. Однакові елементи малюнка поруч мають негарний вигляд. Попросіть майстра зробити так, щоб вони повторювалися якомога рідше. Витратьте п'ять хвилин і насолоджуйтеся мінімум десять років.

Якщо хочете полегшити роботу майстрам або встановити ламінат самостійно, візьміть його з пластиковими вставками. Це сучасне рішення. Раніше доводилося викладати цілу смугу, перш ніж її замкнути, а тепер кожна дошка одразу надійно прикріплюється одна до одної

Не купуйте ламінат на початковому етапі ремонту. Так він в сирій квартирі вбере в себе вологу і з часом стане хвилястим. Тому краще його привозити на об'єкт прямо перед укладанням за три дні, щоб він прийняв температуру приміщення.

Якщо зважилися на самостійну укладку, запам'ятайте: не варто бити молотком по замках ламінату. Тільки по обрізу і лише киянкою.

Підкладка. Буває зі спіненого поліестеру - скажімо відразу, вона не підходить. Вона з часом втрачає свої властивості і ламінат починає просідати. Підкладка повинна бути на основі екструдованого пінополістиролу. Вона прослужить набагато довше.

Впритул до стіни ламінат укладати не можна – це категорично забороняється. Потрібно залишати деформаційний шов в 1 сантиметр, адже ламінат схильний до серйозного розширення і може стати горбом.

Не використовуйте при монтажі ламінату клей – ви в ніяк його потім не розберете. І для заміни однієї дошки потрібно буде знімати всю підлогу. Дешевий російський або китайський ламінат краще не брати – від склянки води підлога стане хвилястою. Є багато хорошого бельгійського, італійського, австрійського і німецького.

Якщо ви плануєте укладати під ламінат систему теплої підлоги, зверніть увагу на відповідне маркування виробника. Цим ні в якому разі не можна нехтувати, і якщо цього не зробити, продукти випаровування ламінату будуть отруювати повітря і вас.

Важливим при виборі ламінату є вологостійкість і водостійкість виробу. Шукайте маркування з краплями води або з краником чи напис «water resistant», «water proof», «aqua block», «aqua protect». Один з таких написів означатиме, що ваш ламінат від води не постраждає.

Ще один показник - це клас формальдегіду, а фактично клас екологічної безпеки ламінату для людини. Показником безпечного для дітей і тварин є значок на упаковці «E1».

На нашу думку, найкраща підлога - вологостійкий ламінат, 33 класу, товщиною від 8, а краще 12 міліметрів, з міцним верхнім захисним шаром, матовою, злегка рифленою, не слизькою поверхнею.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»