Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Вибір плінтуса
До списку новин

Ремонт без помилок. Вибір плінтуса

Читайте також

В минулих статтях ми розповідали про етапи правильного ремонту та розетки, а сьогодні поговоримо про плінтус.

Як правильно вибрати плінтус, щоб цілісно завершити всю картинку ремонту? Перше золоте правило: велике приміщення – широкий плінтус, маленьке приміщення – вузький плінтус. Це дуже важливо. Завдяки цьому правилу ви ніколи не вкрадете у себе простір.

Пластиковий плінтус. По-перше, він дешевий. 35 гривень за двометровий відрізок і на цьому, мабуть, все. Хоча ні, вам ще знадобляться внутрішні і зовнішні куточки для того, щоб з'єднати плінтус в місцях, де це необхідно. Пластиковий плінтус дуже просто замінити, з тієї причини, що він дешевий. Друге: він не боїться вологи, він не боїться кривих стін. Навіть якщо будівельники зробили стіни нерівними, це можна завжди виправити: він гнучкий, ці нерівності завжди будуть згладжені. З плюсів: всередині такого плінтуса легко можна заховати дроти, якщо є така необхідність. Навіть якщо ви не робите капітальний ремонт, все одно можна використовувати канал для кабелів, щоб заховати ті дроти, які знову з'явилися у вашій квартирі.

З мінусів: його естетичний вигляд. Завжди, коли до вас будуть приходити гості, вони будуть бачити насамперед що ви зекономили на плінтусах. Особливо зверніть увагу, де текстура і колір дрібної фурнітури, необхідної для кутів, відрізняється від основного тону. І ніяк ви це не приховає. Є ще один підступ. Ми говоримо про найвдаліший варіант пластикового плінтуса: з фіксуючою кліпсою, який дозволить вам зафіксувати його самому, і вам не знадобиться ніяка стороння допомога. Але є і невдалі варіанти пластикових плінтусів, які через їх конструкцію будуть тріскатися під саморізами в місцях фіксації. І на монтаж такого плінтуса вам доведеться наймати майстра.

Найстрашніше в пластиковому плінтусі. Здавалося б, все ви зробили. Завдяки гарному ножу рівно відрізали, завдяки викрутці вкрутили, все зафіксували. Всю фурнітуру встановили на місце, і тут в квартирі з'являються діти, тварини, хтось починає мити підлогу, пилососити її. Через пів року ви виявите, що всі внутрішні і зовнішні куточки будуть лежати як сміття по підлозі. Тому 10 разів подумайте, перш ніж вживати в своєму ремонті ці пластикові вироби. Максимум, де ми рекомендуємо використовувати такі плінтуси, це в офісах і загальних приміщеннях. Там, напевно, це буде доречно.

Дерев'яний плінтус – це статусний плінтус. Ваші гості завжди звернуть увагу на те, що плінтуса у вас дерев'яні, що зроблені вони, можливо, ексклюзивно, і це підкреслить високу вартість вашого ремонту. І друге – це екологічно. Дерево є дерево, якщо є проблема з алергією, цей плінтус можна використовувати в спальнях, дитячих, ефект буде завжди ідеальний. Найчастіше такий плінтус роблять з сосни, але можна його зробити з вишні, з бука або дуба.

Мінуси: ви ніколи не змонтуєте цей плінтус самі – вам знадобиться майстер. І ще один істотний мінус: ми не знаємо як це дерево сушилося. Якщо виробники були несумлінними і замість висушеного дерева підсунули тільки що спиляне – не завжди це можна визначити. Перше: якщо дерево спиляли не взимку, як це належить, а влітку, особливо сосну, обов'язково будуть сині плями. Якщо на зворотному боці є сині плями – це брак, ніколи його не беріть. Друге: дерево може виглядати сухим, але після установки його поведе, воно стане нерівним. Навіть вибір дерев'яних плінтусів краще довірити майстру. Найважливіше для монтажу дерев'яного плінтуса це рівні стіни. Якщо вони будуть кривими, плінтус може тріснути.

Перш, ніж говорити про переваги чи недоліки плінтуса з МДФ, хочемо вам дати пораду: довго ведуться суперечки, під що підбирати плінтус: під підлогу або під двері? З упевненістю можемо сказати, що під підлогу точно в тон ви не потрапите ніколи, і буде фінансова катастрофа, коли на всю площу квартири ви встановите плінтус і виявите, що його потрібно зривати, тому що він зіпсує абсолютно всю картину. Тому завжди підбирайте плінтус виключно під колір дверей. Ваше оздоблення буде виглядати ідеально завжди. Більш того, збігатися буде навіть текстура. А все тому, що виробники разом з дверима та фурнітурою продають також і плінтуса. Вся кімната виглядатиме цільної в 100% випадків.

На сьогоднішній день, плінтус, який реалізує будь-яку вашу фантазію, це плінтус з МДФ. Перше: у нього відносно невисока ціна. По-друге, волога або зміна температури абсолютно ніяк не вплине на його фізичні властивості – він не буде ламатися і відходити, все буде стабільно. По-третє: зараз виробники можуть зробити форму вашого плінтуса таку, яку хочете ви, і коштує це не дуже дорого. У разі кривизни стін, цим плінтусом можна компенсувати всі нерівності, адже він гнеться. І ще одна якість: МДФ – це пресована папір і плівка. Навіть сильні алергіки в кімнаті з таким плінтусом будуть відчувати себе добре.

Недоліки: такий плінтус повинен встановлювати майстер. Друге: якщо вам потрібно буде замінити один плінтус, якусь його частину з усієї кімнати, ви його не підберете. Плівка, яка покриває плінтус МДФ, завжди відрізняється в різних партіях. Тому краще купити шматок плінтуса на майбутнє, якщо потрібно буде його замінити.

Завжди обережно ставтеся до підбору плінтуса, тому що навіть найдорожча підлога, підкреслена неякісним плінтусом, зіпсує вам оздоблення.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»