Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Витяжка

Останнім часом стало дуже модно ставити витяжки з датчиками вологості. Волого – витягує, ні – зайвий раз не шумить. Але все це нісенітниця. Яка б не була електроніка, вона не розумніша за нас з вами, і витяжка з датчиком вологості буде вмикатися, коли їй заманеться, а не тоді, коли це потрібно нам. В міжсезоння, коли будинок не опалюється, а на вулиці дощ або волога погода, вона взагалі не вимкнеться і видує все ваше тепло – тому загалом річ марна.

До речі, про те, як правильно зробити укоси і зберегти тепло ми розповіли у минулій статті.

Часто витяжку заводять разом з вимикачем світла. Начебто все зрозуміло. Зайшов – увімкнув світло, вийшов – вимкнув. Але далеко не завжди нам потрібна працююча витяжка. Іноді ми спеціально хочемо її вимкнути. В яких випадках? Перше: коли купаємо дитину. Тоді ми хочемо зробити максимально тепло, без протягу, іноді ми навіть рушник підкладаємо під двері, щоб не тягнуло. Тут витяжку, яка ганяє прохолодне повітря, точно не вмикають. І друге: коли сусіди вночі йдуть в туалет, вмикають світло і витяжка в шахті воздуховоду виє ще хвилин 10, та так, що неможливо спати. Пожалійте себе і сусідів, тому що це створює таке відчуття, ніби над головою працює заводський цех.

Тому найзручніший спосіб. Робимо вмикач на витяжку в середині ванної та туалету на окремій клавіші. У такому випадку вона буде працювати саме тоді, коли вам треба. Вмикач потрібно монтувати подалі від душової, щоб його не облити, це важливо.

Також читайте статтю про те, як правильно вибирати плитку.

У підсумку: розумних витяжок ми не ставимо, від них одні проблеми, разом зі світлом не включаємо, це непрактично, а виводимо на окрему клавішу в середині кімнати. А якщо хочете поставити вже в готовому ремонті, беріть з вимикачем на шнурку.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»