Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРемонт без помилок. Вмикачі
До списку новин

Ремонт без помилок. Вмикачі

Вмикачі можуть бути: клавішні, кнопкові, поворотні, сенсорні, димерні, дистанційні і навіть мотузкові.

Звичайні клавішні вмикачі: надійні, прості і дешеві. Вони не складні в експлуатації і їх легко монтувати. Але якщо вам потрібно регулювати освітлення, то це димерні вмикачі. Димери дорожчі при купівлі, але в подальшому з їх допомогою ви зможете економити електроенергію.

Вибір ламінату, плінтусу та розетки ми обговорили у минулих статтях.

Повернемося до клавішних вмикачів. Всі клавіші повинні вмикатись і вимикатись однаково. Верхня частина втоплена – включений, в вимкненому стані вона піднята. Це пов'язано з тим, що вмикаємо ми в темряві і автоматично тягнемося до верхньої частини.

Висота вмикача повинна бути 90-95 см від підлоги, 15см - від дверного отвору, так ми потрапляємо на них, не дивлячись. Це так званий «євростандарт». Важливий нюанс: два одноклавішних краще за один двоклавішний, три одноклавішних – за один триклавішний. В іншому випадку, увесь час будете промахуватися. І кожен раз протягом багатьох років лаяти себе за зекономлені 100 гривень.

Вмикачі над двоспальним ліжком – це окрема тема. Спосіб перший: три вмикачі по центру ліжка. По середині основний, з боків для світильників. Якщо у ліжка висока спинка – робіть по два з кожного боку. Один для основного світла, один для світильника. Причому ближче робіть вимикач основного світла. Досвід підказує, що саме його ми використовуємо частіше. Ні в якому разі не шкодуйте грошей на окремі вмикачі для індивідуальних світильників. Біоритми у всіх різні, і персональний світильник для одного продовжить сон іншому.

В цілому для квартири є золоте правило: розміщуйте вмикачі завжди поблизу дверної ручки, так зручно. Якщо ви не ставите двері, але колись плануєте встановлювати, врахуйте і цей момент, щоб в іншому випадку вимикач не опинився за дверима.

Дуже радимо поставити кнопку master off – універсальний вимикач техніки в будинку. Одним натисканням кнопки відключаються всі необхідні розетки за винятком холодильника і інших потрібних речей. Ідеально – біля вхідних дверей. З цим вмикачем завжди можна бути впевненим, що праска вимкнена і нічого не згорить. Безпека, економія часу і коштів.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»