Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Ревізор новобудов» нагородив три ЖК «Укрбуду»
До списку новин

«Ревізор новобудов» нагородив три ЖК «Укрбуду»

Читайте також

Спеціалізований портал нерухомості address.ua підбив підсумки чергової хвилі незалежного дослідження «Ревізор новобудов». В результаті були визначені кращі об'єкти на столичному ринку житла. Серед них опинилися одразу три житлові комплекси «Укрбуду» - це ЖК «Козацький» в Солом'янському районі, «Герцен-парк» в Шевченківському районі та «Академ-парк» в Святошинському районі. Всі вони відзначені експертами рейтингу в номінації «Зручність життя» в нижньому ціновому сегменті.

Мета проекту «Ревізор новобудов» - дати покупцю незалежну оцінку ризиків при придбанні житла, а також позначити сильні та слабкі місця об'єктів на ринку первинної нерухомості. Загалом в дослідженні взяли участь 110 житлових комплексів Києва, що знаходяться на фінальній стадії будівництва або введені в експлуатацію в 2016 році.

- У своєму дослідженні ми вивчили не тільки поверхневі питання, хто будує і яка ціна квадратного метра, а й те, чи надає забудовник якісь фінансові програми для покупців, чи фіксуються ціни на об'єкти. Крім того, ми зробили повний аналіз фізичних характеристик квартир, запланованої інфраструктури об'єктів, а також провели юридичний аудит - на предмет наявності дозвільної документації, - зазначили експерти дослідження.

В цілому збір даних для рейтингу тривав близько 2 місяців. Інформація про житлові комплекси збиралася як на сайтах об'єктів, так і шляхом дзвінків до відділів продажів і залучення таємних покупців.

Додамо, що в минулому році «Ревізор новобудов» також відзначив премією кілька об'єктів «Укрбуду». У числі переможців дослідження опинилися п'ять комплексів, зведених державною корпорацією.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»