• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРезультати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора ДП УКК «Харківжитлобуд» Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» на заміщення вакантної посади директора
До списку новин

Результати конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора ДП УКК «Харківжитлобуд» Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» на заміщення вакантної посади директора

В Українській державній будівельній корпорації «Укрбуд» відбулось засідання постійно діючої комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора державного підприємства Учбово-курсовий комбінат «Харківжитлобуд».  


Комісія створена наказом корпорації «Укрбуд» «Про створення постійно діючої комісії з питань конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників державних підприємств» від 11.09.2015 року № 10 відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про проведення конкурсного відбору керівників державних суб’єктів господарювання» від 03.09.2008 року № 777.  

На засіданні конкурсної комісії прийнято рішення допустити до участі в подальшому конкурсному відборі двох кандидатів, якими були подані документи, що відповідають критеріям, попередньо вказаним в оголошенні на офіційному веб-сайті корпорації «Укрбуд» 02 березня 2016 року.  

Згідно з порядком проведення конкурсного відбору допущеними кандидатами надано власні конкурсні пропозиції з управління підприємством.  

Усі пропозиції опрацьовані членами конкурсної комісії. Після розгляду представлених матеріалів та пропозицій на засіданні комісії 01 квітня 2016 року переможцем конкурсного відбору на посаду директора ДП УКК «Харківжитлобуд» оголошено Тодорову Галину Леонідівну.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»