• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд Результати корпорації УКРБУД за 2014 рік
До списку новин

Результати корпорації УКРБУД за 2014 рік

Для Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» 2014 був роком розвитку, нових досягнень та важливих змін. Незважаючи на складну ситуацію в країні, ми продовжували будувати наші об’єкти кожного дня, не зупиняючись ні на день. 


В 2014 році було розпочато будівництво 7 нових об'єктів: ЖК "Академ-Парк", ЖК "Сонячна Рів'єра", ЖК "Подол-Градъ", ЖК "Артеміда", ЖК "Олександрія", ЖК "Герцен-Парк" та ЖК "Оберіг". Ми отримали 15 декларацій про введення в експлуатацію житлових комплексів: «Кантрі Хауз» (з 1 по 9 будинки), «Парк-хол «Горький», «Казка» (3 та 4 будинки), «Садовий» (2, 3, 4 та 5 секції), «Мінский», «Артеміда» (10-поверховий будинок). Нам вдалося зберегти високу якість робіт, збільшивши обсяги, будуючи одночасно близько 20 житлових комплексів. 

Нашу старанну працю винагороджено довірою наших інвесторів , про що свідчать фінансові показники, які у порівнянні з 2013 роком зросли в 4 рази. Крім того, за версією будівельних порталів корпорація "УКРБУД" посідає перше місце в категорії "Надійний забудовник". Ми цінуємо довіру наших клієнтів та робимо все, щоб її зберегти. 

Ми неодноразово говорили, що з ростом корпорації, зростатиме й соціальна відповідальність. За 2014 рік було передано техніку, форму, взуття та спорядження бійцям, які знаходяться у зоні АТО, надана допомога дитячим садочкам, ВУЗам, проводилися ремонтні роботи у школах; ми підтримували гравців спортивно-реабілітаційного клубу сидячого волейболу для інвалідів «СЛАВУТИЧ», будували недільну школу та багато іншого. Відповідальність корпорації «Укрбуд» зростатиме й надалі, а всі починання будуть продовжено й наступного року. 

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» досягла високих показників, поставлених цілей на 2014 рік та займає одну з лідируючих позицій на ринку нерухомості Києва. В 2015 році ми плануємо нарощувати оберти, перевищуючи показники 2014 року.