Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудРозпочато продаж квартир в ЖК SKY AVENUE
До списку новин

Розпочато продаж квартир в ЖК SKY AVENUE

Читайте також

ЖК SKY AVENUE від Укрбуд

Корпорація «Укрбуд» розпочинає будівництво нового проекту в Солом’янському районі Києва – SKY AVENUE. Цей житловий комплекс комфорт-класу  розташований на вулиці Народного Ополчення в кількох хвилинах пішої ходи від Севастопольської площі та складається з восьми будинків.

Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін керамічною цеглою. Всі квартири житлового комплексу будуть обладнані першою українською системою розумного дому CLAP. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення.

Публічний простір в межах SKY AVENUE спроектований за концепцією «двір без машин», завдяки чому перебування на прибудинковій території буде комфортним та безпечним. Для автомобілів передбачені одно- та дворівневі підземні паркінги із системою відеоспостереження, а гостьові стоянки винесено за межі дворів.

ЖК SKY AVENUE від Укрбуд

Будинки розташовані таким чином, аби утворити затишні і зелені внутрішні двори з дитячими та спортивними майданчиками, зонами відпочинку. Крім того, крізь весь комплекс проходитиме широкий пішохідний променад із зеленими насадженнями та добре освітленими велосипедними доріжками. В проекті 3-ї черги комплексу заплановане будівництво власного дошкільного закладу та місць спортивно-оздоровчого призначення. Поруч також знаходяться школи, дитячі садочки, центри раннього розвитку дітей, фітнес-клуби, відділення банків та інші об’єкти інфраструктури.

Наразі відкрито продажі квартир в другій секції першого будинку SKY AVENUE. Доступні двокімнатні квартири з другого по п’ятий поверх площею від 70,3 до 82,16 м² та трикімнатні квартири з 6 по 15 поверх площею 95,45 м². Ознайомитися з плануваннями можна на сайті комплексу.

Для отримання більш детальної інформації про SKY AVENUE запрошуємо Вас до відділів продажів за адресами: 

Головний: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний: м. Київ, вул. Сверстюка, 23

Наші менеджери з задоволенням нададуть відповіді на Ваші питання.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»