Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудЩоб уникнути політичних спекуляцій «Укрбуд» призупинив будівництво на Микільській Слобідці
До списку новин

Щоб уникнути політичних спекуляцій «Укрбуд» призупинив будівництво на Микільській Слобідці

Останнім часом навколо будівництва ЖК «Сонячна Рів'єра» на вулиці Микільсько-Слобідській стали штучно створюватися інформаційні приводи з яскраво вираженим негативним забарвленням. 


Окремі народні депутати ініціювали ряд «акцій», мета яких - фізично заблокувати будівництво і одночасно набрати політичні очки під гаслом «боротьби з незаконним будівництвом». 

Нагадуємо, що забудовник неодноразово і документально доводив (в тому числі і в судах) законність своїх дій по зведенню житлового комплексу. 

На жаль, недобросовісні політики не сприймають жодних аргументів, використовують маніпуляції, продовжують вводити в оману городян, провокуючи їх на незаконні дії у вигляді знищення майна забудовника, перекриття автомагістралей і т.д. При цьому дану категорію «професійних протестуючих» абсолютно не хвилює той факт, що забудовник має на руках повний пакет дозвільних документів.

Враховуючи, що дана ситуація вже почала активно використовуватися в політичній боротьбі, перетворюючись на чергову передвиборну технологію, прийнято рішення про призупинення робіт. 

Ми змушені піти на цей крок, для того, щоб інвестори, містобудівники і кияни не ставали заручниками цинічних політичних ігор, а всі ті, хто дійсно шукає справедливості, могли розібратися і побачити, що будівельники не порушують закон. Нами подані звернення до органів влади, і правоохоронні органи, ініційовані судові позови. Ми впевнені, що здоровий глузд переможе, а гарантоване законом право можна відстояти. 

Поки тривають розгляди, «Укрбуд» продовжить роботи з благоустрою Микільської Слобідки: повного оновлення Зони здоров'я, ремонту поліклініки, реконструкції дитячих садків, підготовці шкіл до нового навчального року. 

Враховуючи, що 28 липня відзначається день PR-спеціаліста, ми хотіли б щиро привітати зі святом народних депутатів Борислава Березу, Віктора Чумака та Наталю Новак. 

Шановні народні депутати, це свято по праву можна вважати вашим, оскільки ви досягли високого рівня професіоналізму в такій непростій ніші, як політичний самопіар. 

Ваші депутатські зусилля, спрямовані на боротьбу з будівельниками, важко не помітити, а акції, які ви проводите, відрізняються яскравими виступами. Шкода тільки, що від ваших слів у киян не з'являється ні житло, ні нові дороги. 

Сподіваємось, що виборці гідно оцінять вашу «активність». Звичайно, дуже багато хто хотів би побачити результати депутатського праці не у вигляді покинутих будмайданчиків і непрацюючих підприємств. Тому ми сподіваємося, що від енергійних зусиль в області власного піару ви перейдете до творчої роботи, яка буде зміцнювати економіку держави, а не руйнувати її.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»