Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Spas Sky»: ексклюзивний будинок серед тихих вуличок Подолу
До списку новин

«Spas Sky»: ексклюзивний будинок серед тихих вуличок Подолу

Читайте також

У житловому комплексі «Spas Sky», який будується в Подільському районі столиці, закінчуються роботи зі зведення монолітного каркасу, встановлюються вікна REHAU Brillant-Design з підвищеною тепло- та звукоізоляцією, монтуються елементи дизайнерського оформлення балконів, а також продовжується будівництво зовнішніх і внутрішніх стін з високоякісної керамічної цегли.

- «Spas Sky» - це малоквартирний житловий комплекс, і йому притаманні всі переваги так званих клубних будинків, - каже керівник проекту Марина Сандік. - Перш за все, це оригінальні архітектурні рішення, продумані планування, високі стелі, високоякісні оздоблювальні матеріали, охоронювана територія, квартири з власними терасами. Передбачені лаунж-зони на кожному поверсі будівлі, ліфт, який веде у власний підземний паркінг, консьєрж-сервіс. Сам ЖК розташований в зручному місці на вулиці Спаській, поруч з набережною Дніпра та Контрактовою площею.

Найближчим часом в ЖК «Spas Sky» відкриється демонстраційний поверх, де всі бажаючі зможуть побачити планування квартир, подивитися, в якому вигляді забудовник передає житло покупцям, і як будуть виглядати сходові клітини та коридори житлового комплексу.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»