• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудСтабільне зростання Корпорації «Укрбуд»
До списку новин

Стабільне зростання Корпорації «Укрбуд»

Корпорація «Укрбуд» підвела підсумки 2013 року по будівництву житла в м. Києві та визначила плани на 2014 рік. У першу чергу варто відзначити, що корпорація «Укрбуд» продовжує свій стабільний розвиток і подальше зростання. За минулий рік укріплена успішна позиція на ринку нерухомості, що підтверджується обсягами будівництва, рівнем продажів, темпами та якістю будівництва.

Так, в 2013 році Корпорацією було розпочато будівництво 11 житлових комплексів у 6 районах Києва. Аналіз рівня продажів свідчить про підвищений попит на квартири в цих об’єктах. Крім того, по ряду комплексів, вибір квартир досить обмежений. Загальна кількість об’єктів по м. Києву, будівництво яких здійснюється на сьогоднішній день під керівництвом Корпорації — 16 житлових комплексів. Деякі з цих об’єктів вже готуються до введення в експлуатацію: ЖК «Парк-Хол «Горький»і ЖК «Лісовий», по ЖК «Садовий» оформляються правовстановлюючі документи.

Завдяки висококваліфікованій команді фахівців підприємств Корпорації «Укрбуд», їх багаторічному досвіду роботи та високому рівню відповідальності будівництво житлових комплексів ведеться згідно встановлених термінів. А будівництво ЖК «Садовий», декларація про готовність до експлуатації якого отримана в кінці 2013 року, відзначається випереджаючими темпами.

Корпорація «Укрбуд» планує збільшити обсяги будівництва і в 2014 році, керуючись однією з основної своїх цілей: забезпечення населення житлом відповідно до критеріїв доступності, зручності розміщення, комфортності та якості. Найближчим часом буде розпочато будівництво та реалізація ще кількох комплексів: ЖК «Герцен — Парк», ЖК «Академічний», ЖК «Астон Парк» , ЖК «Олександрія» та ЖК «Шевченківський». Розуміючи відповідальність , яка лежить перед Корпорацією «Укрбуд», ми забезпечуємо стабільну та якісну роботу у встановлені терміни незалежно від зовнішніх фактор.