• Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудСтрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього» презентували на кінофестивалі в Італії
До списку новин

Стрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього» презентували на кінофестивалі в Італії

Читайте також

В стародавньому Арагонському замку, розташованому на мальовничому італійському острові Іскія, завершився 14-ий Міжнародний кінофестиваль. Цьогоріч в програму заходу вперше за всю історію проведення були включені українські кінострічки, серед яких представлений і документальний фільм президента корпорації «Укрбуд» Максима Микитася «Чорнобиль. Зона майбутнього»


- Нас тішить, що в цьому році наш фестиваль розширює свою географію, і ми змогли сфокусуватися на українських фільмах. В програмі «Український фокус» ми відібрали три найяскравіших українських фільми, які порушують важливі питання та дають привід замислитися, - зазначив директор кінофестивалю Мікеланджело Мессіна. 

Стрічку «Чорнобиль. Зона майбутнього» презентували на кінофестивалі в Італії.jpg

Окрім «Чорнобилю. Зони майбутнього», який європейській публіці презентували представники кінофестивалю «Молодість», українська панорама в Іскії також була представлена документальною стрічкою «Жива ватра» Остапа Костюка та драмою Олеся Саніна «Поводир». 

- Цьогорічний успіх українського кіно – спочатку в Каннах, а тепер в Італії – а також теплий прийом з боку міжнародного глядача, свідчать про те, що теми, досліджувані вітчизняними митцями, цікавлять аудиторію незалежно від громадянства, - підкреслив автор ідеї, ведучий та продюсер «Чорнобилю. Зони майбутнього» Максим Микитась. - Не в останню чергу це стосується і Чорнобильської зони, адже аварія тридцятирічної давнини – це виклик не лише для України, це питання безпеки всього світу. 

Загалом в рамках 14-го кінофоруму в Іскії був представлений 101 фільм. Серед них як художні, так і документальні, короткометражні та анімаційні. Яскрава особливість фестивалю – акцент на стрічках, які найкраще відображують культуру та історію своїх країн та регіонів.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»