Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудТепле житло та економія на сплаті за електроенергію - це стандарт від УКРБУД
До списку новин

Тепле житло та економія на сплаті за електроенергію - це стандарт від УКРБУД

Читайте також

При виборі житла завжди важливо, щоб було тепло та комфортно. І не останню роль тут відіграє якість матеріалу, що використовується при будівництві.

Сьогодні навряд чи є щось краще за своїми властивостями, ніж червона цегла. Таку назву вона отримала через те, що до її складу входить глина червоного або помаранчевого забарвлення. Після обпалення в печі вона отримує червоний або злегка жовтий колір. Враховуючи те, що глина – природна сировина, яка проходила перевірку століттями, вона є абсолютно безпечною для людського організму. За весь час існування на ринку, жоден продукт не зарекомендував себе на такому високому рівні. А ще її називають будівельним матеріалом, що «дихає», завдяки природному кондиціонуванню.

Корпорація «УКРБУД»,  маючи широкий вибір матеріалів, що пропонує сучасна індустрія, вже багато років використовує червону цеглу у будівництві окремих об’єктів. Більш того, саме «УКРБУД» одним із перших почав застосовувати цей матеріал у створенні житлових комплексів на території України. Адже червона, глиняна цегла – міцний, теплий і надійний будматеріал, що, безсумнівно, є найкращою альтернативою для новобудов.

До того ж, стіни новобудов від «УКРБУД» споруджуються шляхом подвійної кладки. Завдяки цієї технології товщина стін будівлі досягає 0,5 метра, а це гарантує збереження тепла в приміщенні та дає можливість зменшити витрати на комунальні послуги. Зрештою, будинок з подвійної цегли прослужить довгі роки власникам. Це саме той випадок, коли справжня якість перевірена часом. Адже йому не страшні ні роки, ні будь-які кліматичні умови.

Важливо, що в будинках  із червоної цегли є чудова теплова та звукова ізоляція. Тому мешкати тут насправді затишно.

Тепле житло та економія на сплаті за опалення одночасно – це реальність! Такі умови вам запропонують у житлових комплексах, що будуються корпорацією «УКРБУД».

Будинки, що будуються корпорацією «УКРБУД» з червоної цегли:

Для отримання більш детальної інформації запрошуємо Вас до центрального відділу продажу за адресою:

м. Київ, вул. Є. Сверстюка (М. Раскової), 23
1 поверх
тел.: (044) 390-30-86

shutterstock_3829971402017_10_30_11_19

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»