• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудТимчасове огородження будмайданчика на Микільській Слобідці замінять на євросітку
До списку новин

Тимчасове огородження будмайданчика на Микільській Слобідці замінять на євросітку

Навколо будмайданчика на Микільсько-Слобідській, 1 розпочато встановлення нового огородження, а тимчасове дротове буде знято. Периметр будівництва закриють світлопрозорі огороджувальні конструкції з евросітки. 


Після того, як в результаті нападу псевдоактивістів, старий бетонний паркан був знищений, тимчасове огородження з дроту - це було єдине швидке рішення, яке дозволило обмежити доступ на будівельний об'єкт, виконавши вимогу закону. На жаль, це стало об'єктом спекуляцій. Як і «новина» про те, що навколо будівництва зведуть двометрову стіну. 

Бетонні блоки будуть використані для тимчасової споруди місця зберігання будівельної техніки та для фундаменту для установки огорожі з евросітки. Після закінчення робіт тимчасове дротове огородження буде демонтовано. 

Старий паркан, який встановлював попередній власник ділянки, виходив за межі виділеної новому забудовнику землі. Але, оскільки на цій території планувалося будівництво дороги і прокладання комунікацій, перенесення огорожі було недоцільним, адже надалі, при здійсненні дорожньо-будівельних робіт, ділянку, згідно норм, необхідно убезпечити шляхом установки огорожі. 

Проте це також стало приводом для маніпуляцій громадською думкою і ще одним "аргументом" людей, які виступають проти розвитку столиці, проти благоустрою Микільської слобідки, і проти стабільної роботи великих підприємств-платників податків, які наповнюють міський бюджет. 

Щоб не давати приводу для подальшої риторики депутатів і приїжджих «активістів», прийнято рішення встановити огорожу строго на межах ділянки. Хоча пізніше, коли там почнуться роботи, для забезпечення безпеки його все одно доведеться огородити. Такими є вимоги чинного законодавства України, якого дотримується корпорація «Укрбуд».