Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ Голосіївському районі столиці «Укрбуд» побудував Недільну школу
До списку новин

У Голосіївському районі столиці «Укрбуд» побудував Недільну школу

У Голосіївському районі Києва свої двері відкрила Недільна школа при Свято-Вознесенському Храмі. На місці старої будови з'явився сучасний будинок з безліччю світлих і просторих приміщень, в яких діти займатимуться творчістю - в студіях кераміки та іконопису, відвідуватимуть хорові заняття та бібліотеку, будуть вивчати Святе Письмо. 

Недільна школа.JPG

Храм на Деміївці багато хто знає, але не всім відомо, що йому вже більше 130-ти років. Свято-Вознесенський храм, побудований на пожертви парафіян, один з небагатьох, що вистояв в роки більшовицьких гонінь і не закривався з дня його хрещення в 1883 році. Як розповів настоятель Свято-Вознесенського Храму отець Павло, частину приміщень займе соціальний центр «Парасолька» для надання допомоги малозабезпеченим, де працюватиме безкоштовний стоматологічний кабінет та юридична консультація. 
 
 
откр школы (3).JPG
 
Свого часу стараннями майстрів Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» та за особисті кошти її президента Максима Микитася на території Храму була споруджена невелика церква з розписом дивовижної краси. І ось тепер - відкриття нової Недільної школи, будівництво якої, незважаючи на всі складнощі, було доведено до логічного завершення. На знак подяки за меценатські зусилля отець Павло вручив Максиму Микитасю ікону «Божої матері» («Похвала Печерська»). 
 
 
откр школы (4).JPG
 
Свято, яке влаштували юні парафіяни, торкнуло серце кожного присутнього на відкритті. Звучала скрипка, а коли заспівав чудовий дитячий церковний хор, то у багатьох з'явилися сльози на очах. І це були сльози Радості та Віри.
откр школы (6).JPG
 
откр школы (7).JPG
 
откр школы (8).JPG
откр школы (9).JPG
откр школы (10).JPG
откр школы (11).JPG
откр школы (12).JPG
откр школы (12а).JPG
откр школы (13).JPG
откр школы (14).JPG
 
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»