Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ Києві відкрили меморіал герою Чорнобиля Віктору Микитасю
До списку новин

У Києві відкрили меморіал герою Чорнобиля Віктору Микитасю

Читайте також

Відкриття меморіалу Віктору Микитасю

В столиці з’явився меморіальний знак, присвячений почесному енергетику України Віктору Микитасю. Пам’ять про видатного атомника, який понад 40 років свого життя віддав Чорнобильській АЕС, увічнили на одній з київських будівель. Віктор Микитась був одним з небагатьох людей, які пройшли разом зі станцією весь її шлях. Спочатку він брав участь у будівництві та керував монтажем обладнання на реакторних блоках, після аварії 1986 року – долучився до ліквідації наслідків катастрофи, а коли головна небезпека минула – до останнього свого дня керував післяаварійними та стабілізаційними роботами  в чорнобильській зоні. Зокрема, за його безпосередньої участі було реалізовано будівництво арки в Чорнобилі.

- Три роки тому на Чорнобильській АЕС виникла критична ситуація, коли проект спорудження Нового безпечного конфайменту міг зайти в глухий кут і не бути реалізованим взагалі. Наші колеги не змогли реалізувати в рамках міжнародної допомоги проект спорудження торцевих стін для безпеки нового конфайменту, - розповів гендиректор Чорнобильської АЕС Ігор Грамоткін. - Але завдяки ідеї Віктора Григоровича, завдяки тому, що він це почав, цей проект зараз завершений успішно. Ба більше - Арка вже приєдналася до цих будівельних конструкцій і зараз герметизується.

Відкриття меморіалу Віктору Микитасю

Меморіальний знак відкрили у 72 річницю з дня народження Віктора Микитася. Пам’ятку розмістили на будівлі по вулиці Пушкінській, 27, де видатний атомник працював багато років. Саме там розроблялись унікальні технічні рішення, які були використанні для забезпечення радіаційної безпеки України та сусідніх держав. Тож відтепер цей будинок вічно зберігатиме пам'ять про людину, яка присвятила своє життя захисту мільйонів людей від радіації.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»