Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ київських будівельників з'явилася історична "візитівка"
До списку новин

У київських будівельників з'явилася історична "візитівка"

Читайте також

Укрбуд встановив міні-скульптуру Київська плінфа

На території столичного житлового комплексу «Подол Град» з'явилася міні-скульптура «Київська плінфа». Її встановили в рамках партнерства будівельної корпорації «Укрбуд» і автора проекту «Шукай!» Юлії Бевзенко. Завдяки цій ініціативі, що популяризує Київ і його історію, в столиці з'являються бронзові міні-скульптури, які презентують місто. Раніше були відкриті такі знакові фігури, як Київський трамвай, Київський торт, Київський каштан, Котлета по-київськи та інші.

Бронзова «візитівка» київських зодчих на Подолі стала сьомою в рамках проекту. Вона зображує плінфу - обпалену цеглу, відому ще з давніх часів, яку використовували при зведенні таких шедеврів зодчества, як Золоті ворота та Софія Київська.

За словами Юлії Бевзенко, 13-сантиметрова «Київська плінфа», створена скульптором Сергієм Галенко, стала найприхованішою міні-скульптурою проекту. А це означає, що киянам і гостям міста буде вдвічі цікавіше знайти цю нову рису Подолу.

Укрбуд встановив міні-скульптуру Київська плінфа

- Ми погодилися підтримати цей проект, тому що нам не байдуже, як буде виглядати місто, - зазначив генеральний директор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода. - Зводячи житловий комплекс «Подол Град», ми враховуємо історичні особливості архітектури цього району, навколишній ландшафт, відмовилися від асфальту на користь вимощених бруківкою мостових, витримуємо історичну геометрію вулиць, встановлюємо стилізовані ліхтарі. Мені б хотілося, аби «Київська плінфа» стала ще однією знаковою пам'яткою Подолу та Києва. Тим місцем, де люди будуть призначати зустрічі і побачення, використовувати його в якості орієнтира. Приємно і те, що тепер у київських будівельників з'явилася своя історична «візитна картка».

Часто пам'ятники та скульптури обростають своїми міфами і історіями, які з часом йдуть у народ. Відкриваючи «Київську плінфу», Юлія Бевзенко жартома запропонувала свою легенду: хто потре бронзову цеглу, той обов'язково отримає житло в Києві.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»