• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ всіх житлових комплексах «Укрбуду» з’являться демонстраційні поверхи
До списку новин

У всіх житлових комплексах «Укрбуду» з’являться демонстраційні поверхи

Читайте також

Демонстраційний поверх для клієнтів відкрився в житловому комплексі «Харківський» в Дарницькому районі столиці. Відтепер покупці квартир можуть на місці подивитися планування та вивчити стан житла, яке передасть їм забудовник, а також побачити, як будуть виглядати сходові клітини, ліфти і коридори.

 

- Ми зацікавлені в тому, щоб при прийнятті рішення про придбання житла інвестор мав повний обсяг інформації, - говорить керівник департаменту продажів корпорації «Укрбуд» Оксана Голобородько. - Для покупця важливо дізнатися не лише основні параметри, такі як ціна за квадратний метр, розташування, планування, але й безпосередньо ознайомитися зі своїм житловим комплексом, оцінити його «вживу» - побачити, які ліфти будуть встановлені в будинку, кольорову гамму та дизайн холів, оцінити нюанси обробки.

Шестисекційний комплекс комфорт-класу на Харківському шосе, 210 став першим, в якому з'явився демонстраційний поверх. В майбутньому ж оцінити зовнішній вигляд будинку ще до введення в експлуатацію можна буде у всіх ЖК, що будуються.

Нагадаємо, що відділи продажів на об'єктах, що будуються, працюють в понеділок-п'ятницю з 9.00 до 20.00, а також в суботу з 10.00 до 18.00.