Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ житловому комплексі «Пектораль» почалося встановлення вікон і ліфтів
До списку новин

У житловому комплексі «Пектораль» почалося встановлення вікон і ліфтів

Попередня новина

Графік роботи 13-16 жовтня

Читайте також

Будівельники корпорації «Укрбуд» приступили до зовнішніх робіт в ЖК «Пектораль», який зводиться в Святошинському районі Києва. Зараз там закінчують встановлення вікон в перших двох секціях і утеплюють фасади. Паралельно проводяться внутрішні штукатурні оздоблювальні роботи, робиться стяжка підлоги з прокладкою звукоізоляції, почався монтаж ліфтів. У квартирах вже ставлять посилені металеві двері з панельними накладками на трьох петлях, трьома контурами ущільнення і двома замками. А в місцях загального користування монтуються не тільки енергозберігаючі лампи, але і датчики освітлення.

Крім того, нещодавно в комплексі відкрився демонстраційний поверх. Там кожен охочий може особисто оцінити якість будівництва та планування квартир, а також подивитися, як будуть виглядати парадні, холи і коридори після здачі будинку в експлуатацію.

«Пектораль» - це п'ятисекційний 25-поверховий житловий комплекс із стінами з традиційної для «Укрбуду» червоної цегли. За задумом забудовника, цей будинок має стати одним із найбільш упізнаваних в районі завдяки виразному фасаду, розробленому в результаті співпраці девелопера з групою компаній AVG, що спеціалізується на архітектурі та дизайні.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»