Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ ЖК «Гармонія» завершені монолітні роботи
До списку новин

У ЖК «Гармонія» завершені монолітні роботи

Читайте також

ЖК Гармонія від Укрбуд

У житловому комплексі «Гармонія», який будується корпорацією «Укрбуд» в Святошинському районі Києва, повністю закінчені монолітні роботи. Зараз будівельники продовжують зведення зовнішніх стін на верхніх поверхах будівлі, для чого використовується червона керамічна цегла. Після цього будівля буде утеплена з зовнішньої сторони мінеральною ватою з нанесенням захисного шару і штукатурки.

Також в житловому комплексі проводиться монтаж систем водопостачання, каналізації, опалення та вентиляції. У будівлі вже проведене скління 15 поверхів, ведуться роботи зі стяжки підлоги та внутрішнього оздоблення приміщень.

ЖК Гармонія від Укрбуд

ЖК «Гармонія» - це 25-поверховий будинок комфорт-класу, розташований недалеко від станції метро Житомирська та в кількох хвилинах ходи від Святошинського озера. Перший поверх будівлі відведений під комерційну інфраструктуру: магазини, кафе, відділення банків і аптеки. У дворі комплексу передбачені дитячі та спортивні майданчики. Крім того, кожна квартира без жодних додаткових витрат з боку мешканців буде обладнана інноваційною системою розумного будинку CLAP.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»