Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ ЖК «Гармонія» завершуються будівельні роботи
До списку новин

У ЖК «Гармонія» завершуються будівельні роботи

Читайте також

ЖК Гармонія від УКРБУД

Будівництво житлового комплексу «Гармонія» від корпорації «УКРБУД», який знаходиться в Святошинському районі Києва, наближається до завершення. На даний час ведуться фінальні фасадні роботи та роботи з благоустрою прибудинкової території. Крім того, будівельники закінчують облицювання плиткою місць загального користування та встановлюють ліфтове обладнання.

Також на території житлового комплексу вже створені два теплових пункти. Вони дозволять більш ефективно використовувати енергоресурси при наданні мешканцям комунальних послуг.

ЖК Гармонія від Укрбуд

Нагадаємо, що ЖК «Гармонія» - це сучасний комплекс комфорт-класу, розташований на вулиці Стуса, 7 в 10 хвилинах ходьби від станції метро «Житомирська». Це односекційний будинок висотою 25 поверхів. Всі квартири житлового комплексу будуть обладнані системою розумного дому CLAP.

Приміщення на першому поверсі будинку призначені для комерційного використання. На прибудинковій території будуть дитячі та спортивні майданчики, а в пішій доступності знаходяться дитячі садки та школи. Неподалік розташований спортивний комплекс «Наука».

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»