Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ ЖК «Гвардійський» розпочали будівництво підземного паркінгу
До списку новин

У ЖК «Гвардійський» розпочали будівництво підземного паркінгу

Читайте також

ЖК Гвардійський від Укрбуд

У житловому комплексі бізнес-класу «Гвардійський», розташованому в Печерському районі Києва, розпочалися роботи з будівництва підземного паркінгу. Він буде розрахований на 160 паркувальних місць.

Також будівельники продовжують цегляну кладку на рівні 12 та 13 поверхів, облаштовують внутрішні мережі - монтують водопровідні та опалювальні стояки, каналізаційні труби і електричні кабелі.

ЖК Гвардійський від Укрбуд

ЖК «Гвардійський» - це 25-поверховий будинок, який знаходиться в декількох хвилинах ходьби від станції метро Печерська та бульвару Лесі Українки. На першому поверсі будівлі будуть розташовані комерційні приміщення - магазини, аптеки, фінансові установи, салони краси.

У комплексу буде навісний вентильований фасад з оздобленням керамогранітом, всередині встановлять вікна системи REHAU, вогнестійкі протиударні вхідні квартирні двері. На прибудинковій території планується встановлення ліхтарів з сонячними батареями.

Також нагадуемо, що раніше укрбуд також встановлював ліхтарі з сонячними батареями на прибудинковій території житлового комплексу «Олександрія». 

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»