Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ ЖК Twin House розпочали будівництво підземного паркінгу
До списку новин

У ЖК Twin House розпочали будівництво підземного паркінгу

Читайте також

ЖК Twin House від Укрбуд

Будівельники корпорації «Укрбуд» повністю закінчили монолітно-каркасні роботи в першій секції ЖК Twin House, який зводиться в Деснянському районі Києва. Крім того, фахівці приступили до облаштування фундаменту підземного паркінгу комплексу.

Twin House - це житловий будинок комфорт-класу, що складається з трьох секцій висотою від 13 до 25 поверхів. Від багатьох інших проектів він відрізняється оригінальними плануваннями квартир. Серед запропонованих клієнтам варіантів є як однокімнатні площею 35 квадратних метрів, так і дворівневі апартаменти площею до 130 метрів. При цьому в другій 13-поверховій секції будуть тільки дво- та трирівневі однокімнатні квартири з чотириметровими стелями. Спеціально для таких планувань партнери «Укрбуд» підготували авторські дизайн-проекти.

ЖК Twin House від Укрбуд

Всі квартири житлового комплексу будуть обладнані ексклюзивною для будинків «Укрбуд» системою розумного будинку CLAP. Причому платити додатково за неї мешканцям не доведеться - система встановлюється забудовником за замовчуванням.

Серед інших виразних особливостей Twin House варто відзначити зону відпочинку для мешканців та їх гостей, яка буде розташована на даху другої секції. Крім того, на першому поверсі першої секції заплановано розміщення громадських закладів: кафе, салону краси, продуктового магазину та дитячої розвиваючої студії.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»