Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУ зоні ЧАЕС будівельники «Укрбуду» споруджують унікальну конструкцію
До списку новин

У зоні ЧАЕС будівельники «Укрбуду» споруджують унікальну конструкцію

Читайте також

Після вибуху АЕС на Фукусимі світ згадав, наскільки серйозними можуть бути наслідки подібних подій, і згадав про необхідність будівництва нового захисного саркофагу над ЧАЕС, пише портал abcnews.com.ua. Після перебоїв з фінансуванням і, як наслідок, затримки в будівництві, роботи на об'єкті поновилися і в 2015 році йшли досить активно. Правда, при цьому деяким підрядникам довелося пройти через випробування жорсткою бюрократією. 


вид на арку.JPG

Об'єкт «Укриття № 2» почали будувати на ЧАЕС у квітні 2012 року. Роботи на об'єкті, як пояснює гендиректор ЧАЕС Ігор Грамоткін, здійснюються під управлінням консорціуму Novarka. З великих українських компаній над саркофагом працюють компанії «Укрбуд» і «Укренергомонтаж». Адміністратором-розпорядником коштів, одержуваних від країн-донорів, виступає ЄБРР. 

Запланований загальний обсяг інвестицій - близько $ 1,5 млрд. Новий саркофаг - унікальний арочний об'єкт висотою 110 м, довжиною 165 м і з арочним прольотом в 260 м. У липні 2015 року була успішно здійснена важлива операція - з'єднання двох частин нового саркофага. Як повідомляв тоді ЄБРР, дві арки загальною вагою 28000 тонн були скріплені в 24 точках, причому місця з'єднань були вивірені з точністю до міліметра. 

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»