• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 390 30 86

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУчасть в національному чемпіонаті Німеччини
До списку новин

Участь в національному чемпіонаті Німеччини

Спортивно-реабілітаційний клуб сидячого волейболу для інвалідів «Славутич» прийме участь в 8-му національному чемпіонаті Німеччини в Лейпцигу, який проходитиме наприкінці листопаду. Організатори турніру – Спортивний клуб для інвалідів Лейпцига. Клуб широко представлений членами національної параолімпійської збірної Німеччини. Як відзначають спеціалісти, цей чемпіонат є одним з найсильніших. За роки проведення турніру в ньому прийняли участь команди з Фінляндії, Польщі, Нідерландів та України.

«Участь в національному чемпіонаті Німеччини важлива для нас не лише з точки зору надбання спортивних навичок. Не менш цінною для нашої команди є можливість нагадати світу, що Україна сильна та здатна подолати будь-які труднощі. Ми робимо це доступним для нас способом» - зазначив президент клубу Сергій Шевченко.

Окрім української команди участь у турнірі приймуть команди з Боснії, Голландії, Фінляндії та Польщі. З німецької сторони за перемогу змагатимуться команди Лейпцига, Леверкузена «Байер», Гамбурга, Берліну, Магдебурга та Ганновера.

Бажаємо гравцям спортивно-реабілітаційний клуб сидячого волейболу для інвалідів «Славутич» перемоги, сил та вдачі!

 

DSC_0595.jpg