• Центральний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка 23

  • Багатоканальний:(044) 379 47 99

  • Укр
Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУчні «Проліска» опанували професію будівельника
До списку новин

Учні «Проліска» опанували професію будівельника

Читайте також

Вихованці школи-дитячого садка «Пролісок», який активно підтримує корпорація «Укрбуд», познайомилися з професією будівельника. Три десятки першокласників прийшли в дитяче міні-містечко інтерактивного розважального парку «Кідландія», де в першу чергу відвідали будівельний майданчик «Укрбуду».

Малюки в ігровій формі дізналися про важливість і потрібність професії будівельника, а також самі спробували себе в цій ролі, лише за кілька хвилин збудувавши з блоків справжнісіньку фортецю.

- 31 учень першого класу школи-дитсадка "Пролісок" відвідали всі станції. Діти професійно зорієнтовані, щасливі та задоволені повернулися до школи, - зазначила директор закладу Олена Даніш. - Щиро вдячні шефам за це свято. Ось така нетрадиційна та по-дорослому цікава посвята в першокласники.

Відзначимо, що школа-дитячий садок «Пролісок» з Дарницькому районі столиці - це незвичайний навчальний заклад. Його відвідують діти від трьох до десяти років. Після старшої групи дитсадка малюки одразу переходять в перший клас і залишаються в навчальному закладі до четвертого класу включно.

Шефство над «Проліском» взяли будівельники корпорації «Укрбуд», які регулярно допомагають закладу поточними ремонтами, благоустроєм території та облаштуванням ігрових павільйонів.

Нагадаємо, що в День знань «Укрбуд» привітав першокласників школи-дитячого садка подарунковими наборами, а раніше керівники корпорації відкрили на території закладу новий ігровий майданчик.