Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУкраїнські будівельники на ЧАЕС вийшли на фінішну пряму
До списку новин

Українські будівельники на ЧАЕС вийшли на фінішну пряму

Читайте також

Будівельники корпорації «Укрбуд», що зводять огороджувальний контур нового укриття на ЧАЕС, приступили до завершальної стадії створення нових стін всередині зруйнованого четвертого енергоблоку. Так, на західній стороні машинного залу вже зведено п'ять з семи ярусів однієї зі стін протяжністю 25 метрів. Слідом до заливки готують і четвертий ярус другої стіни західного торця, яка разом з першою утворить єдину конструкцію заввишки 37 метрів і довжиною 50 метрів, до якої примикатиме нове укриття. 


Українські будівельники на ЧАЕС вийшли на фінішну пряму.JPG

Повним ходом йде робота і на східній стороні машинного залу. Там силами працівників компанії «Укренергомонтаж», яка входить до складу «Укрбуду», змонтована фундаментна плита, а також заармована та підготовлена ​​до заливки перша з двох п'ятиярусних стін. 

Крім того, українські будівельники приймають бетон на деаераторній етажерці, що примикає до машинного залу. Також на станції завершується демонтаж останніх аварійних конструкцій і знімається пожежне навантаження - фахівці видаляють всі горючі елементи, які залишилися. Зараз від них інтенсивно звільняють машзал, а раніше вже очистили блок допоміжних споруд реакторного відділення. 

Українські будівельники на ЧАЕС вийшли на фінішну пряму.JPG

- Роботу проведено колосальну, - зазначає керівник проекту Анатолій Дмитришин. - Але найважливіше - це те, що ми не відстаємо від графіка, а він дуже жорсткий. Місцями й взагалі випереджаємо терміни. Приміром, змогли раніше передати для проекту НБК конструкції на блоці ВСРО, з випередженням закінчили роботи по підготовці існуючих конструкцій і нової стіни на західному торці деаераторної етажерки. 

Українські будівельники на ЧАЕС вийшли на фінішну пряму.JPG

Загалом будівельники «Укрбуду» залили 7 тисяч кубометрів бетону з 10,5 тисяч, потрібних на завершення огороджувального контуру. Також змонтована понад тисяча тонн металевих конструкцій з необхідних півтори тисячі. Після цього фахівцям належить насунути на зруйнований 4-й енергоблок розроблений французьким консорціумом «Novarka» Новий безпечний конфайнмент, або так звану Арку, яка захистить від радіаційного випромінювання на цілих сто років. Остаточно убезпечити Чорнобильську АЕС планують до кінця 2017 року.
Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»