Головний офіс: м.Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУкраїнські параволейболісти провели європейську серію
До списку новин

Українські параволейболісти провели європейську серію

Читайте також

Київський клуб з волейболу сидячи «Славутич» закінчив виїзну серію ігор проти найсильніших команд Боснії і Герцеговини. В рамках двотижневих зборів столичні спортсмени провели ряд спарингів з трьома командами боснійської прем'єр-ліги. Це «Бреза» та «Зениця» з однойменних міст, а також «Speed» з Сараєво, гравці якого зовсім недавно брали участь в домашніх зборах киян, які представляють паралімпійську збірну України з волейболу сидячи.

Таким чином, напередодні прийдешнього чемпіонату Європи «Славутич» продовжує зустрічатися з найсильнішими командами Старого світу, які сповідують різні стилі гри. Раніше клуб провів уже чотири серії в Україні та за кордоном, а також відіграв турніри в Нідерландах і Литві. Оскільки на державному рівні в Україні сидячий волейбол не фінансується (незважаючи на те, що вже на дебютному виступі на Паралімпіаді в Ріо київські спортсмени посіли п'яте місце), проводити збори і організовувати поїздки на міжнародні змагання «Славутичу» допомагають меценати з будівельної корпорації «Укрбуд».

У жовтні на киян чекає ще одна домашня серія, в якій візьмуть участь волейболісти з Латвії, і чергові виїзні збори – цього разу з національною збірною Боснії та Герцеговини. Після цього «Славутичу» належить поборотися за медалі європейської першості в одній групі з Німеччиною і Азербайджаном. Призові місця чемпіонату виведуть українських параволейболістів на чемпіонат світу, а вже його медалі забезпечать участь клубу на Паралімпіаді-2020 у Токіо.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м.Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»