Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУкраїнські параволейболісти завоювали срібло на європейському кубку
До списку новин

Українські параволейболісти завоювали срібло на європейському кубку

Читайте також

Олімпійська збірна України з волейболу сидячи, представлена ​​гравцями спортивно-реабілітаційного клубу «Славутич» (Київ), провела серію ігор на міжнародному турнірі в нідерландському місті Ассен. Команда, багато років підтримувана корпорацією «Укрбуд», відіграла п'ять ігор, чотири з яких закінчилися впевненою перемогою українців. Так, національна збірна двічі виявилася сильнішою за Німеччину і два рази вирвала перемогу у Нідерландів, лише в фіналі поступившись росіянам.

- Цей кубок зібрав чотири з п'яти найсильніших команд Європи, - розповідає капітан української команди Сергій Шевченко. - І для нас він дуже важливий: ми змогли отримати загальну картину, додатково вивчити найсильніших суперників, і тепер знаємо, як працювати далі, щоб забезпечити собі призові місця на Чемпіонаті Європи.

Медалі на головному європейському турнірі, призначеному на листопад, автоматично виведуть українських параволейболістів на Чемпіонат світу, який пройде в наступному році. А призові місця на світовій першості, в свою чергу, забезпечать «Славутичу» путівку на Паралімпіаду-2020 у Токіо.

Поки ж національна збірна готується до серії домашніх зборів, а також до міжнародного турніру з пляжного волейболу сидячи в литовській Паланзі. У Литві українці планують виставити проти суперників три команди по три гравця.

Нагадаємо, що на Паралімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро Україна дебютувала в волейболі сидячи. Національна збірна, що потрапила в одну групу з золотим і срібним призерами двох останніх Літніх Паралімпійських ігор, зайняла на змаганнях п'яте місце.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»