Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУкраїнські параволейболісти завоювали золото турніру в Литві
До списку новин

Українські параволейболісти завоювали золото турніру в Литві

Читайте також

Гравці київського клубу «Славутич» перемогли на міжнародному турнірі з пляжного волейболу сидячи в литовській Паланзі. Спортсмени, які рік тому захищали честь країни на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро, виставили проти суперників одразу три команди по три гравця в кожній. В результаті в скарбничці столичного клубу опинилися золота та бронзова нагороди міжнародних змагань.

Загалом в турнірі взяли участь 15 команд. Крім українців за нагороди боролися Латвія і Білорусь, які виставили по дві команди, а також 8 команд з Литви.

Для «Славутича» виступ в Паланзі став черговим етапом підготовки до чемпіонату Європи. Раніше параволейболісти взяли участь в міжнародному турнірі в нідерландському місті Ассен і провели серію домашніх та виїзних зборів з найсильнішими суперниками України - командами з Боснії та Герцеговини.

А через два тижні на українців чекає ще один спаринг з боснійським клубом, який завоював срібло Паралімпіади-2016 у складі національної збірної. Ці збори «Славутич» проведе в своєму тренувальному залі в Києві, нещодавно відремонтованому за підтримки будівельної корпорації «Укрбуд».

Пізніше спортсменів чекає ще один міжнародний турнір в Німеччині - фінальний для українців етап перед запланованим на листопад чемпіонатом Європи. А на самій європейській першості за вихід з групи «Славутичу» належить поборотися з однією з найсильніших в Старому Світі збірною Німеччини, а також Азербайджаном, який серйозно зміцнився за рахунок залучення гравців з традиційно сильного своїми параволейболістамі Ірану.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»