Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини УкрбудУкраїнські параволейболісти зіграли зі срібними призерами Паралімпіади
До списку новин

Українські параволейболісти зіграли зі срібними призерами Паралімпіади

Читайте також

Київський клуб з волейболу сидячи «Славутич» провів серію спарингів з командою «Speed» - багаторазовим чемпіоном Боснії і Герцеговини, гравці якого складають кістяк національної збірної своєї країни. Спортсмени, що завоювали золото Паралімпіади-2012 в Лондоні та срібло торішніх ігор в Ріо-де-Жанейро, приїхали в Україну в рамках домашніх зборів київських параволейболістов. До слова, для «Speed» це став перший подібний візит за кордон.

За тиждень посилених тренувань спортсмени двох країн встигли провести півтора десятка ігор, за підсумками яких українці показали, що можуть на рівних змагатися з однією з найсильніших команд світу.

- Боснійському стилю гри ми вже можемо протистояти. Але ж у боснійців «найвищіі» руки в Європі, найвищий блок, - розповідає капітан «Славутича» Сергій Шевченко. - Це означає, що і з іншими командами ми теж можемо впоратисяя, нехай у них і інший стиль. Просто боснійці своїми руками будь-який стиль «закривають» і спокійно обігрують.

За словами лідера української команди, чергові збори показали, що після участі в минулорічній Паралімпіаді, де гравці «Славутича» посіли п'яте місце, вони стали сильнішими, більш організованими та виробили більш професійний підхід до гри.

Спаринги зі «Speed» стали черговим етапом підготовки української команди до чемпіонату Європи, який пройде в листопаді. Раніше за підтримки будівельної корпорації «Укрбуд» клуб провів три серії зборів в Україні та Боснії і відіграв турнір в Нідерландах. На черзі - ще дві виїзні серії і змагання в Німеччині, після яких українці мають поборотися на європейській першості з німцями та Азербайджаном. Призові місця на чемпіонаті Європи дадуть нашій збірній в особі «Славутича» путівку на чемпіонат світу. А його медалі вже стануть гарантією участі українців в Паралімпіаді-2020 у Токіо.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»