Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» - лідер рейтингу забудовників по районах
До списку новин

«Укрбуд» - лідер рейтингу забудовників по районах

Читайте також

Рейтингове агентство «Євро-Рейтинг» опублікувало деталізований рейтинг комфортності житлових комплексів столиці за підсумками 2 кварталу 2016 року. Якщо раніше в ході дослідження визначилися кращі житлові комплекси та забудовники в окремих класах житла, то тепер лідерів розділили по різних районах столиці.

За підсумками оновленого рейтингу «Укрбуд» беззаперечно лідирує в економ-класі. Серед восьми районів Києва, в яких будуються об'єкти цього класу, в п'яти кращими визнані саме житлові комплекси корпорації. Це «Оберіг» в Дарницькому, «Вишиванка» в Оболонському, «Академ Парк» в Святошинському, «Микитська Слобода» в Солом'янському та «Герцен-Парк» в Шевченківському районі столиці. Крім того, «Укрбуд» став найкращим забудовником бізнес-класу в Подільському районі. Найвище число балів в дослідженні комфортності новобудов там набрав ЖК «Подол-градъ».

Нагадаємо, за підсумками 2 кварталу 2016 року ЖК «Академ Парк», як і раніше, лідирує в економ-класі рейтингу, а ще три комплекси - «Микитська слобода», «Олександрія» та «Герцен-Парк» - увійшли до першої п'ятірки. В цілому автори рейтингу вивчили 107 об'єктів, які будують 26 забудовників. Оцінка претендентів проводилася за такими параметрами як архітектурні особливості проекту, технологія будівництва, матеріал зовнішніх стін, оздоблення фасадів, висота стель, кількість квартир на поверсі, марка ліфта, тип опалення, транспортна доступність, зовнішнє оточення та оцінка покупців.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»