Головний офіс: м. Київ, вул. Пушкінська, 27

Лівобережний відділ продажу: м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

Багатоканальний: (044) 379 47 99

Корпорацiя УкрбудНовини Укрбуд«Укрбуд» і «Family Day» провели сімейне свято
До списку новин

«Укрбуд» і «Family Day» провели сімейне свято

Читайте також

Найбільший київський фестиваль «Family Day» пройшов в Парку Перемоги. Цей сімейний захід проводиться вже вшосте, і його генеральним партнером в нинішньому році стала корпорація «Укрбуд».

Будівельники відкрили розважальний дитячий будмайданчик, запропонувавши юним відвідувачам безліч розваг і конкурсів. Дітлахи змогли відчути себе будівельниками, художниками та архітекторами, а також взяли участь в майстер-класах з виготовлення креативних ключниць і пряникових будиночків. Багатьом сподобалося інтерактивне шоу «Воскові ручки», під час якого можна було виготовити та отримати на пам'ять зліпок своєї руки.

Напередодні літа «Укрбуд» вирішив розіграти серед відвідувачів «Family Day» підлітковий велосипед «Pride Pilot 21». Для цього треба було сфотографуватися в фотозоні «Щаслива сім'я», завантажити своє фото на сторінку в Фейсбуці, додавши хештег #родинаукрбуд і підписатися на сторінку корпорації. Ім'я щасливчика, якому дістанеться приз від будівельної корпорації, стане відомо вже за кілька годин.

Карта сайту

Контакти

  • Головний офіс:м. Київ, вул. Пушкінська, 27

  • Лівобережний відділ продажу:м. Київ, вул. Є. Сверстюка, 23

  • Багатоканальний: (044) 379 47 99

Приєднуйтесь

Copyright © 2004-2018 Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд»